TOKİnin ürettiği konut sayısı

TOKİnin ürettiği konut sayısı

AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş yaptığı açıklamada TOKİ'nin en yararlı ve en verimli hizmet sunan kurumlardan biri olduğunu belirtti.

TOKİ 5 milyon vatandaşı ev sahibi yaptı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 5 milyon vatandaşımız  TOKİ  tarafından inşa edilen konutlarda oturuyor" dedi.

Konut üretiminde 1 milyonuncu konut hedefine ilerliyoruz!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut TOKİ'nin konut üretiminde 1 milyonuncu konut hedefine doğru ilerlediğini söyledi.

TOKİ son 18 yılda 860 bin konut inşa etti!

Antalya'nın Serik ilçesi Belek Turizm Bölgesi'ndeki bir otelde gerçekleştirilen Uluslararası İnşaat Çalıştayı'nın açılışında konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "TOKİ, son 18 yılda 860 bin konut yaptı" dedi.

TOKİ 837 bin konut rakamına ulaştı!

Özbekistan Cumhuriyeti İnşaat Bakan Yardımcısı İskandarov Erkin Buriyeviç ve heyetini ağırlayan TOKİ Başkanı Ömer Bulut, TOKİ'nin 837 bin konut rakamına ulaştığını söyledi.

TOKİ 7 bine yakın sosyal konut inşa etti!

TOKİ Başkanı Ergün Turan, TOKİ'nin bugün 79 ilde 800'e yakın aktif şantiyede, yıllık yaklaşık 12 milyar lira yatırım yapan büyük bir kuruluş olduğunu belirtti.

TOKİ'nin ürettiği konut sayısı 900 bini aştı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Bugün TOKİ’mizin ürettiği konut sayısı 900 bini geçmiş durumda. 50 bin ve 100 bin sosyal konut projelerimizle beraber çok yakında 1 milyonuncu konutun anahtarını vatandaşımıza vereceğiz" dedi...

TOKİ emeklilere özel konut projesi başvuru şartları!

TOKİ dar gelirli emeklileri ev sahibi yapmak için birçok ilde ürettiği konutları satışa sunuyor. Peki TOKİ emeklilere özel konut projesine başvurular nasıl yapılıyor? Başvuru şartları nelerdir? Sizler için araştırıldı...

TOKİ'den emeklilere yılda 15 bin konut!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, emeklilere yönelik olarak da her yıl 15 bin konut üretiminin hedefleri arasında yer aldığını belirtti. Turan, TOKİ’nin bu yıl içinde ürettiği konutlardan 12 bin adedinin emeklilere yönelik olduğunu vurguladı.

Soyak Oxygen'de 3+1 daireler 355 bin TL'den başlıyor!

İstanbul ve İzmir’de ürettiği konut projeleri ile oturumcu ve yatırımcıların tercihi olan SOYAK, İzmir’de yatırım yapmak isteyenler için ‘muhteşem’ bir kampanya başlattı.

Emlak Konut GYO kentsel dönüşüm çalışmalarında bulunuyor!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Emlak Konut'un ürettiği konutlarda yaşayanların depremin yıkıcılığından uzak bir hayat sürdüğü mesajını verdi.

TOKİ'nin 2023 hedefi 1 milyon 200 bin konut!

Türkiye'nin 78 ilinde 689 şantiyesinde çalışma yürüten TOKİ Başkanı Ergün Turan, "Bugün itibarıyla TOKİ'nin ürettiği konut sayısı 637 bini aşmış durumda. 2023 hedefimiz 1 milyon 200 bin konut" dedi.

TOKİ'nin ürettiği konut sayısı 637 bini aştı!

Türkiye'nin 78 ilinde 689 şantiyesinde çalışma yürüten TOKİ'nin Başkanı Ergün Turan, "Bugün itibariyle TOKİ'nin ürettiği konut sayısı 637 bini aşmış durumda. " dedi.

Ergün Turan: Konutta balon yok!

TOKİ Turan, TOKİ'nin ürettiği konut segmentinde 'balon' değil talep patlaması olduğunu belirterek, "Özellikle belli segmentlerde, bizim uğraştığımız orta gelir seviyesine kadar olan segmentlerde, asla ve kata bir balon olduğu kanaatinde değilim" dedi.

Ergün Turan: Konutta alt-orta segmentte asla balon yok!

TOKİ Başkanı Turan, TOKİ'nin ürettiği konut segmentinde ''balon'' değil talep patlaması olduğunu belirterek, "Özellikle bizim uğraştığımız orta gelir seviyesine kadar olan segmentlerde asla ve kata bir balon olduğu kanaatinde değilim" dedi..

TOKİ'den Manisa'ya 6 bin konut!

Yunusemre ve Şehzadeler Belediyesi'nin ürettiği projeyle TOKİ, Manisa'da 6 bin konut yapacak. Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, toplu konutların Akgedik'te yapılacağını açıkladı.

TOKİ 641 bin 208 konut rakamına ulaştı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 'TOKİ Konut Üretim Raporu'nu yayınladı. Aralık ayı itibariyle 641 bin 208 konut rakamına ulaşan TOKİ'nin ürettiği konutların 542 bin 216'sı sosyal konut niteliğinde...

DAP Taksim Petek projesi 2015 başında başlıyor!

5 yıldır ürettiği konut- ofis- ticari alan ve karma projeleri ile dikkatleri üzerinde toplayan DAP Yapı, İstanbul'un her iki yakasında da yatırımcılarına kazandıracak konseptler geliştiriyor.

Ankara'da 10 bin lira peşinatla konut!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Başkentte 10 bin lira peşinatla konut satacak. Ülkedeki konut açığını ürettiği nitelikli yapılarla karşılayan TOKİ, sosyal donatılarıyla inşa ettiği projelerle modern yaşam alanları sunuyor.

TOKİnin ürettiği konut sayısı

TOKİnin ürettiği konut sayısı TOKİnin ürettiği konut sayısı

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 2021 yılı bütçesi üzerindeki görüşmeler devam ediyor.   AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, TOKİ'nin en yararlı ve en verimli hizmet sunan kurumlardan biri olduğunu belirtti.

TOKİ'nin sadece zengin kesimlere hitap ediyormuş gibi bir algı oluşturulmak istendiğini söyleyen Güneş, "TOKİ, bu zamana kadar 975 bin konut yapmış. Daha önceki dönemlerde TOKİ'nin vatandaşlarımıza ev yapıp da vermişliği çok azdır. TOKİ, 975 bin konuttan 438 binini dar ve orta gelirliler, 153 binini alt yoksul grubu için yapmış." dedi.

Güneş, TOKİ'nin, sosyal projeler yanında kendine finansman sağlamak için projeler yaptığını, bu kapsamdaki konut sayısının ise 21 bin civarında olduğunu söyledi.

Çevreye büyük önem verdiklerini dile getiren Güneş, bu doğrultuda yakın zamanda yasalaştırılan düzenlemeyle poşetlerin ücretli hale getirildiğini, bunun...