Trabzon Beşikdüzü yatırımları

Trabzon Beşikdüzü yatırımları

Trabzon Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, bölgedeki yatırımları ve projeleri anlattı. Bıçakoğlu, ilçeye 100 milyon dolar değerinde 600 odalı otel, AVM ve rezidans projesinin müjdesini verdi.

Trabzon Beşikdüzü'ne 3 milyon liralık yol yatırımı!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Beş yılın sonunda ‘benim mahallemde hiç yol çalışması yapılmadı, benim mahallemde hiç asfalt çalışması yapılmadı’ diyen kalmayacak" dedi

Trabzon Beşikdüzü'ne 50 milyon TL kamu yatırımı yapılacak!

Belediye Başkanı Orharı Bıçakçıoğlu, Beşikdüzü'ne bu yıl 50 milyon TL'lik kamu yatırımı geleceğini müjdeledi. Bıçakçıoğlu, "Beşikdüzü'nün cazibe merkezi olması için Beşikdağı Teleferik Projesi'ni yapacağız." dedi.

2021'in AVM karnesi: Yatırımlar hız kesmiyor!

Kovid-19 salgınından en çok etkilenen sektörler arasında bulunan alışveriş merkezlerinde yeni yatırımlar hız kesmiyor. Peki yeni AVM projeleri neler? İşte ayrıntılar...

Atlas Üniversitesi’nde yatırımlar hız kesmiyor!

Atlas Üniversitesi’nin Mütevelli Heyet Başkanı Yusuf Elgörmüş sağlık yatırımlarında hız kesmiyor. Elgörmüş 2025 yılına kadar 3 milyar TL'lik yatırım yapmaya hazırlanıyor.

Wyndham Hotels - Resorts yatırımlarında hız kesmiyor!

Kovid-19 salgınından seyahat kısıtlamaları sebebiyle en büyük darbeyle karşılaşan sektörlerden biri olan turizmde, yaşanan daralmaya karşın Wyndham Hotels- Resorts yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Mars Lojistik yurt dışındaki havalimanı ve fabrika yatırımlarında hız kesmiyor!

Mars Lojistik'in gündeminde çok uzun soluklu 3. ülke boru hattı projesi, yurt dışında yapımı hız kesmeden süren havalimanı, liman ve fabrika yatırımları bulunuyor.

 CaddeYıldız Mobilya 2021’de yeni mağaza yatırımlarına odaklandı!

Mobilya sektöründe yaklaşık 30 yıllık tecrübesiyle öne çıkan CaddeYıldız Mobilya, 2021’de yeni mağaza yatırımlarına odaklandı...

 Lucis Şirketler Grubu, pandemiye rağmen yeni yatırımlarında hız kesmedi!

Avantgarde Collection otel zinciri markasını kazandıran Lucis Şirketler Grubu, pandemiye rağmen yeni yatırımlarında hız kesmedi!

Mekan Gayrimenkul dijital yatırımlarına hız veriyor!

Uzun yıllardır emlak piyasasında başarılı işlere imza atan Mekan Gayrimenkul, dijital yatırımlarına hız vererek iki yeni emlak sitesini hizmete sundu. 

Adil Karaismailoğlu: Yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor!

Şantiyelerin hiçbirinde işlerin durmadığını söyleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yaptığı açıklamada "Yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor" dedi.

Proje Satış Çözümleri Gayrimenkul Geliştirme Pazarlama Ve Yatırımları Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Proje Satış Çözümleri Gayrimenkul Geliştirme Pazarlama Ve Yatırımları Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Tuna ve Soner Keleş tarafından kuruldu.

Beşikdüzü kentsel dönüşüm çalışmalarında son durum ne?

Trabzon Beşikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gören, ilçedeki kentsel dönüşüm çalışmalarını ve TOKİ konut teslimlerini anlattı.

Giresun'da yeni yatırımlarımızın projelerini bir an önce tamamlıyoruz!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Giresun'daki selle ilgili, "Yeni güzergah ve yeni projelerle derelerden etkilenmeyecek yatırımları vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Yeni yatırımlarımızın projelerini bir an önce tamamlıyoruz" açıklamasında bulundu.

TOKİ Trabzon Beşikdüzü 1. Etap başvuruları başladı!

TOKİ Trabzon Beşikdüzü 1. Etap 2. Bölge projesinde yer alan 5 adet konut bugün itibariyle satışa çıkıyor...

TOKİ Trabzon Beşikdüzü 1. Etap 2. Bölge başvuruları yarın!

TOKİ Trabzon Beşikdüzü Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap 2. Bölge 142 konut başvuruları yarın itibariyle başlıyor...

Trabzon Beşikdüzü yatırımları Haberi

Trabzon Beşikdüzü yatırımları

Trabzon Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, ilçede devam eden yatırımların geldiği noktayı anlattı. Bıçakçıoğlu, “Beşikdağı Turizm Projesi’nde saatte 400 kişiyi Beşikdağı'na çıkarmayı planlıyoruz. Hedefim inşallah 1 Ekim’de bu tesisleri açmak. 6-7 ay içerisinde bu teleferik hayal değil, gerçek olacak. 29 Ekim'de de Sayın Cumhurbaşkanımız, Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanı, Reisi olarak teşrifleriyle açılışını yapmayı hedefliyoruz. Bu tesisler bittiğinde Trabzon'un bütün bilboardlarını, 'Beşikdüzü'nde dünya var' diye donatacağız. Bu Beşikdüzü'nde gerçekten dünya var. Bunu tüm Trabzon kamu-oyuna ispat edeceğiz.’ dedi.

Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, ilçede devam eden yatırımları tek tek sıralarken, günebakış'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Belediye Başkanı Bıçakçıoğlu, Beşikdüzü merkezinden geçen beş dereden biri olan Tümen Deresi üzerinde tersip bendi inşaatlarının devam ettiğini ifade ederek "Bu bentler 2012 yılında meydana gelen selden sonra...