Trabzon Büyükşehir

Trabzon Büyükşehir

Trabzon Büyükşehir Belediyesi geçen yıl Trabzon’un değişik bölgelerinde meydana gelen heyelan sonrası yıkılan sanat yapılarını yeniden yaparak hizmete sundu.

Trabzon Büyükşehir'den Ortahisar'da 42 milyon TL'ye satılık 40 galerili ofis!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon ili, Ortahisar ilçesi, Sanayi Mahalesi, 3779 ada 1 parselde yer alan 40 adet galerili ofisi 42 milyon 10 bin TL'ye satıyor...

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin imar planları sil baştan!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve mecliste onaylanan imar planları TMMOB ŞPO Trabzon Şubesinin itirazı üzerine iptal edildi. TMMOB Şehir Plancıları Odası Trabzon Şube Başkanı Ercan Şen konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzon Büyükşehir yatırımları tam gaz!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, şehrin  ihtiyaçlarına yanıt verecek yatırımları sırası ile inşa etmeye devam ediyor.

Trabzon Büyükşehir Meclisi'nde Uzungöl yıkımları konuşuldu!

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi ekim ayı toplantısında Uzungöl'deki yıkımlar masaya yatırıldı.

Trabzon Büyükşehir Temmuz ayı toplantısı yapıldı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi, temmuz ayı toplantısını gerçekleştirdi.

Trabzon Büyükşehir Haziran ayı toplantısı yapıldı!

Çalışmalarına devam eden Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Haziran ayı toplantısını gerçekleştirdi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde proje mesaisi başladı!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Sümela Teleferik Projesi ve Çal Mağarası ile ilgili süreçleri masaya yatırdı ve bu projelerdeki yol haritasını belirledi.

Trabzon Büyükşehir'den inşaat karşılığı otopark kiralama ihalesi!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi; otopark yapım karşılığı kiralanması işi, yap-işlet-devret modeline uygun olarak ihale düzenliyor. Katlı otopark olan taşınmazın içerisinde yarı otomatik katlı otopark yapımı karşılığı 29 yıl süreyle kiralanacak. 

Trabzon Büyükşehir'in 2019 bütçesi 711 milyon TL!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun başkanlığında yapılan Belediye Meclisi oturumunda Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin 2019 bütçesi konuşuldu.

Trabzon Büyükşehir'den 15 milyon TL'ye satılık arsa!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Arsin İlçesi, Güzelyalı Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanıns atış bedeli 15 milyon 58 bin TL olarak belirlendi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden Gülcemal açıklaması!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, kentte hayata geçirilen Gülcemal projesiyle ilgili bir açıklama yaptı. İşte o açıklama...

Trabzon Büyükşehir'den 18.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Güzelyalı'daki arsasını ihale ile satıyor. İhale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

Trabzon Büyükşehir'den 18.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Arsin İlçesi'ne bağlı Güzelyalı Mahallesi'nde yer alan arsasını ihale usulü ile satıyor. İhale 5 Aralık'ta gerçekleşecek..

Trabzon Büyükşehir Haberi

Trabzon Büyükşehir


Trabzon Büyükşehir Belediyesi geçen yıl Trabzon’un değişik bölgelerinde meydana gelen heyelan sonrası yıkılan sanat yapılarını yeniden yaparak hizmete sundu. Büyükşehir’in Of ilçesi Yenimahalle Mahallesi Kaban Mevkii, Sürmene İlçesi Çamburnu Mahallesi Frankol mevkii ve Dernekpazarı İlçesi Kondu mevkiinde bulunan tarihi Kondu Camii bölgesinde başlattığı yol ve sanat yapıları çalışmalarını tamamlayarak hizmete sunması bölge halkı tarafından takdirle karşılandı.


Of Yenimahalle Kaban Mevkiinde heyelan olan 180 metre uzunluğundaki yolun güzergahındaki taş duvarı yapan ve yolu betonlayan Büyükşehir ayrıca yolda tretuvar ve demir korkuluk çalışmalarını da tamamlayarak hizmete sundu. Yenimahalle Mahalle 


Muhtarı Yunus Hacıahmetoğlu Büyükşehir Belediyesinin mahallesinde yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, heyelan nedeniyle ulaşıma kapanan Kaban mevkiindeki yolun istinat duvarı, yolun betonlaması, tretuvar ve korkuluk çalışmalarını kası sürede tamamlayan Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.


Heyelan nedeniyle...