28 / 06 / 2022

Tunçmatik Powergie nedir

Tunçmatik Powergie nedir

Tunçmatik-Powergie Türkiye'nin En Büyük Güneş Enerjisi Santralini, Konya Kızören'de 144 Dönümlük Alana Kuruyor. Her Biri 1MW'lik Toplam 8 MW'lik Proje İle Yılda 12.800,000 Kwh Enerji Üretimi Sağlanacak.

Powergie Konya Kızören'de güneş enerjisi santrali kurdu!

Tunçmatik’in yan kuruluşu Powergie tarafından, Konya Kızören'de bulunan 144 dönümlük alana 8 MW gücünde Türkiye'nin en büyük güneş enerjisi santrali kuruldu.

Tunçmatik, enerji koruma prizi PowerSurge modellerini tanıttı!

Enerji Sektörünün Öncü Markalarından Tunçmatik, Elektronik Cihazları Koruyarak Ömrünü Uzatan Enerji Koruma Prizleri "PowerSurge" Serisini Tanıttı.

Türkiye’nin en büyük güneş enerjisi santrali Konya'da kuruluyor!

Tamamlandığında Türkiye'nin en büyük güneş enerjisi santrali olacak proje, Konya Kızören'de 144 dönümlük alana kuruluyor. Tunçmatik-Powergie tarafından yapılan santralde, yılda 12.800,000 Kwh enerji üretimi sağlanacak..

En büyük güneş enerjisi santrali Tunçmatik-Powergie ile hayat bulacak!

Tunçmatik-Powergie Türkiye'nin En Büyük Güneş Enerjisi Santralini, Konya Kızören'de 144 Dönümlük Alana Kuruyor. Her Biri 1MW'lik Toplam 8 MW'lik Proje İle Yılda 12.800,000 Kwh Enerji Üretimi Sağlanacak.

Araç ve tekne içinde kullanılabilen dünyanın en küçük notebook adaptörü üretildi!

Tunçmatik, kibrit kutusu kadar küçük yeni notebook adaptörü Powernote Mobile Micro ile kullanıcılara taşıma rahatlığı sağlarken, araç ve de tekne içinde de kullanım olanağı sunuyor.

Tunçmatik dünyanın en küçük notebook adaptörlerini satışa sunuyor!

Tunçmatik, standart adaptörlerin yarısı inceliğinde geliştirdiği, çanta ve cepte rahatça taşınabilen yeni notebook adaptörü Powernote Slim ile kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor.Tunçmatik dünyanın en küçük notebook adaptörlerini satıyor.

Tunçmatik “Güneşten Elektrik Üretim” Semineri İçin Afyonkarahisar’daydı!

Afyonkarahisar' da Ticaret ve Sanayi Odası’ nın düzenlediği “ yenilenebilir enerji kaynaklarından olan güneş enerjisinden elektrik üretimi ” konulu seminer 7 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirildi...

Tunçmatik’in 3. Bölge Müdürlüğü Bursa’ya açıldı!

Tunçmatik’in 3. Bölge Müdürlüğü Bursa’ya açıldı. 45 yıldır bünyesine kattığı yeni enerji çözümleriyle büyümesini sürdüren ve pazara yön veren Tunçmatik’in 3. bölge müdürlüğü Bursa’da hizmete girdi.

Can Güven Tunçmatik'e yeni CEO Olarak atandı!

Bugüne kadar Türkiye’nin enerji sorunlarına çözüm getirerek pazara yön veren ve Türkiye’nin 45 yıldır enerji çözümleri markası olarak hizmet veren Tunçmatik’e CEO olarak Ocak 2014 tarihi itibariyle Can Güven getirildi...

Söve nedir?

Söve nedir?: Söve halk arasında tüm dekoratif bina süsleme elemanlarına yani kat silmesi, saçak silmesi, çatı silmesi, denizlik profili, köşe profili, kolon, sütun, harpuşta, payanda, kilit taşı gibi malzemelere verilen genel bir isimdir...

Kira çarpanı nedir?

Gayrimenkul sektörü ile ilgili bir kavram olan kira çarpanı nedir? Yanıtı ve detayları için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Veraset ilamı nedir?

Sulh Hukuk Mahkemesi'ne başvuruda bulunarak alınabilinen veraset ilamı nedir? Neden alınır? Sorularınızın yanıtı haberimizde...

İkametgah nedir?

Resmi bir evrak olan ikametgah nedir, merak ediyorsanız detayları için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Tunçmatik Powergie nedir Haberi

Tunçmatik Powergie nedir

1969 yılından beri Türkiye’nin enerji çözümleri markası olarak hizmet eden Tunçmatik’in yan kuruluşu Powergie tarafından kurulacak olan Türkiye’nin en büyük güneş enerjisi santrali, Konya Kızören'de bulunan 144 dönümlük alana inşa edilecek. Yeni güneş santrali yılda 6500 ton CO2 salınımını önleyecek. Yılda 12.800,000 kwh enerji üretimi yapması hedeflenen güneş enerjisi santralinin Temmuz 2015 tarihinde devreye girmesi öngörülüyor.


Kurulacak Santral, 50.000 Kişinin Elektrik İhtiyacını Karşılayacak.


Dünyada öncü olan Alman malı invertörler ve yüksek performanslı endüstriyel güneş panelleri, yüksek sıcaklığa dayanıklı ve hava şartlarından etkilenmeyen ürünler kullanılan sistem, yaklaşık 50.000 kişinin elektrik ihtiyacını karşılayacak.


Powergie, Türkiye'nin En Büyük Projesine İmza Atmanın Gururunu Yaşıyor.


Tunçmatik-Powergie Genel Müdürü Mehmet Özer; "Türkiye'nin en büyük güneş enerjisi santrali projesine imza atmış olmak tüm Tunçmatik ailesi olarak bizleri gururlandırıyor. Türkiye güneş...