Türkerler Mahall Bomonti İzmir güncel fiyatları

Türkerler Mahall Bomonti İzmir güncel fiyatları

Türkerler Mahall Bomonti İzmir güncel fiyatları 329 bin TL'den başlıyor. Mahall Bomonti İzmir projesi 30 Haziran 2019'da teslim ediliyor...

Mahall Bomonti'de yüzde 0.59 faiz ve 120 ay vade fırsatı!

Türkerler Holding'ten Mahall Bomonti İzmir’de, herkesi ev ve ofis sahibi yapacak kampanya başlatıldı. Mahall Bomonti İzmir'de 4 bin 150 TL’den başlayan taksitlerle uzun vade ve düşük faizle ev ve ofis sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Mahall Bomonti'de aylık taksitler 4 bin 150 liradan başlıyor!

Türkerler Holding imzalı Mahall Bomonti İzmir projesinde ayda 4 bin 150 liradan başlayan taksitlerle uzun vade ve düşük faizle ev ve ofis sahibi olunabiliyor.

Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 0.59 faiz kampanyası! 

Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir projesiyle herkesi ev ve ofis sahibi yapacak. Mahall Bomonti'de yüzde 0.59 faiz ve 120 ay vade ile ev sahibi olmak mümkün...

Mahall Bomonti İzmir’den dört 4’lük yeni yıl kampanyası!

Başta enerji ve inşaat sektörü olmak üzere Türkiye’nin en güçlü grupları arasında yer alan Türkerler Holding’in, Mahall Bomonti İzmir projesinde dört 4’lük yeni yıl kampanyası başladı.

Türkerler Holding Göztepe’ye 4. kez sponsor oldu!

Türkerler Holding,  Göztepe Kulübü  ile 4. Kez sponsorluk anlaşmasına imza attı. Göztepe, Süper Lig’de bu sezon formasında  göğüste “Türkerler” şortta ise "Mahall bomonti İzmir” logoları ile oynayacak...

Türkerler Holding, Evim Türkiye Fuarı’na 3 projeyle katılıyor!

Türkerler Holding, 8–10 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılarak, Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara ve İstanbul Çiftçi Towers projelerini tanıtacak...

Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı!

Ünlü müzisyen, besteci ve yapımcı Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı. İzmirliler’i çok sevdiğini belirten Adrian, İzmir’e yaptığı yatırımın heyecanını paylaştı...

Türkerler Mahall Bomonti ödemeleri!

Türkerler Mahall Bomonti ödemeleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 470 daire, 572 ofis ve 30 ticari üniteden meydana gelen proje İzmir'de yükseliyor. 

Türkerler İnşaat, Münih Expo’da 3 projesiyle yer alacak!

Türkiye’de 25 yılı aşkın süredir inşaat sektörüne öncülük eden Türkerler, Expo 2018 Fuarı’nda Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara ve İstanbul Çiftçi Towers projelerini tanıtacak.

Mahall Bomonti İzmir'in otelini Marriott işletecek!

Mahall Bomonti İzmir'in içinde yer alan otel ile ilgili işletmeci arayışı geçtiğimiz haftalar içinde tamamlandı. Türkerler Holding, otel için Marriott Grubu ile anlaşma sağladı.

Mahall Bomonti'de yüzde 20 indirim fırsatı!

Türkerler İnşaat tarafından İzmir'de yükselen Mahall Bomonti'de 50 ay sıfır faiz imkanı bulunuyor. Proje kapsamında peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. 

Mahall Bomonti İzmir'e Doğuş Grubu imzası!

Türkerler Holding'in İzmir'deki en büyük gayrimenkul yatırımı Mahall Bomonti İzmir projesi çok değerli bir ortaklığa imza attı.

Mahall Bomonti İzmir lansmanı 13 Temmuz'da!

Enerji, sağlık, doğalgaz ve inşaat başta olmak üzere ülkemiz ekonomisine pek çok alanda değerli katkılar sağlayan Türkerler Holding, İzmir’de yer alan Mahall Bomonti projesini basına lanse edecek. 

Türkerler Mahall Bomonti İzmir güncel fiyatları Haberi

Türkerler Mahall Bomonti İzmir güncel fiyatları


Mahall Bomonti projesi İzmir Konak'a bağlı Halkapınar'da inşa ediliyor. Mahall Bomonti projesi 45 bin metrekare alanda hayata geçiriliyor.


Türkerler İnşaat imzasını taşıyan Mahall Bomonti İzmir projesi biri 58 katlı, 9'u tarihi olmak üzere 12 blok olarak tasarlandı. Mahall Bomonti İzmir'de 470 konut, 572 ofis ve 30 ticari ünite yer alıyor.


Türkerler Mahall Bomonti İzmir güncel fiyatları 329 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor. Mahall Bomonti İzmir projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri sunuluyor.


30 Haziran 2019 tarihinde teslim edilmesi planlanan Mahall Bomonti İzmir projesinin işletmeciliği Divan Grubu tarafından yapılıyor. Projede sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi sosyal olanaklar olacak.Adres : Halkapınar Mah. Şehitler Cad. 1558 Sok. No:2 35170 Konak/İzmir


Tel: 0232 462...