Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali başladı mı

Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali başladı mı

Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali 30 Nisan'da Sheraton Otel’de düzenlenen organizasyonla basın mensuplarına tanıtılmıştı. Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali 14 Haziran - 6 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ankara-Niğde Otoyolu paylaşımı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara-Niğde Otoyolu'nun birinci ve üçüncü kesimlerinin hizmete açıldığını söyledi ve "Yol medeniyettir anlayışıyla ülkemize ulaşımda çağ atlatmaya devam edeceğiz" dedi.

D’S Damat, Next Level Alışveriş Merkezi’nde açıldı!

D’S Damat'ın yeni şubesi, JLL Türkiye tarafından yönetilen, ödüllü mimarisi ve prestijli konumu ile Ankara’nın en özel alışveriş merkezlerinden Next Level Alışveriş Merkezi'nde açıldı.

Atakule Alışveriş Merkezi revize değerleme raporu!

Atakule GYO'ya ait Ankara İli, Çankaya İlçesi, Çankaya Mahallesi, 13583 Ada, 2 Parselde yer alan Atakule Alışveriş Merkezine ilişkin raporu revize edildi ve piyasa değeri değişmedi. Değerleme Kuruluşu tarafından 23 Haziran 2020 tarihinde revize edilen rapor yayınladı. 

Atakule Alışveriş Merkezi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara İli, Çankaya İlçesi, Çankaya Mahallesi'nde yer alan Atakule Alışveriş Merkezi'nin  2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Ankara'da AVM'lere yeni roller düşüyor!

GİSP, Ankara’da fonksiyonunu yitiren alışveriş merkezlerinin yeniden yükselişe geçmesi konusunu masaya yatırdı.

Kuzey Ankara Merkez Camisi ve Külliyesi açıldı!

Ankara'nın üçüncü en büyük ibadethanesi olan Kuzey Ankara Merkez Camisi ve Külliyesi bugün cuma namazından sonraki törenle açıldı. Açılış törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. 

Ankara Sincan'a yeni AVM geliyor!

Ankara Sincan Yenikent İmar Mahallesi’ne 38 milyon 549 bin 998 TL’lik bir yatırımla yeni bir alışveriş merkezi hayata geçirilecek.

Ankara'da 13 tapu dolandırıcısı için gözaltı kararı!

Ankara Etimesgut'ta bazı arsaların, sahiplerinin bilgisi ve rızası dışında, sahte kimlik kullanılarak üçüncü şahıslara satılmasına ilişkin 13 kişi hakkında gözaltı kararı verildi...

Ankara'da icradan satılık otel, AVM ve arsası!

Ankara 22. İcra Dairesi tarafından Çankaya Kazım Özalp Mahallesi'nde yer alan arsa ve üzerinde otel, alışveriş merkezi, otopark ve spor tesisleri satışa çıkarıldı. 25 Eylül'de gerçekleşecek ihalenin bedeli 237 milyon 385 bin 862 TL.

Uzelli, Ankara Santra projesi ile gayrimenkule girdi!

Telekominikasyon sektöründen sonra rotasını gayrimenkule çeviren Uzelli, Ankara'da 410 konut, 56 ofis, alışveriş çarşısı ve 38 katlı ikonik kuleden meydana gelen proje geliştiriyor...

Ankara'da kiracıları ev sahibi yapacak kampanya!

Sinpaş Altınoran'da Ankara'da kiracıları ev sahibi yapacak kampanya başladı. Projede 2 bin 647 daire ve alışveriş alanlarının yer alıyor...

Ankara Polatlı'daki AVM satışa çıkarılıyor!

Ankara İli, Polatlı İlçesi, Zafer Mahallesi'nde yer alan 2 katlı Alışveriş Merkezi satışa çıkarılıyor. Ankara Polatlı'daki AVM için 6 Nisan Cuma gününe kadar teklifler alınacak. 

Ankara'da 11 ayda 137 bin 693 konut satıldı!

Markalı konut, ofis ve alışveriş merkezi projeleriyle dikkat çeken Ankara’da konut satışları hızla artıyor. İlde, 11 ayda 137 bin 693 konut satıldı.

Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali başladı mı Haberi

Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali başladı mı


Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali!30 Nisan'da Sheraton Otel’de düzenlenen renkli bir organizasyon ile tanıtıldı.


Soma Faciası nedeniyle ertelenen Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali 'nin ne zaman başlayacağı belli oldu.


Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali etkinlikleri kapsamında bilgi veren Ankara Ticaret Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, "Ankaralılar ve Ankara dışından gelecek olan misafirlerimiz en cazip fiyatlarla ihtiyaçlarını karşılamak ve çeşitli etkinliklere katılarak eğlenme fırsatı bulacaklar. Bu festivalde de yine sürprizlerimiz olacak. Konserlerin yanı sıra gösteriler, kültürel etkinlikler ve rekor denemeleri gibi organizasyonlar düzenleyeceğiz" dedi


3. Ankara Alışveriş Festivali kapsamında bu yıl da Ankara'nın ünlü cadde ve sokaklarında çok sayıda etkinlik yapılması planlanıyor.


Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali nerede yapılacak?

Ankara Alışveriş Festivali Antares Alışveriş Merkezi'nde başlayacak.


Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali tarihleri!

Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali başladı mı? Ankara Alışveriş Festivali...