Ural Altay İnşaat Ve Orman Ürünleri Limited Şirketi Nerede

Ural Altay İnşaat Ve Orman Ürünleri Limited Şirketi Nerede

Ural Altay İnşaat Ve Orman Ürünleri Limited Şirketi İsmail Somuncu ve Volkan Eroğlu ortaklığında 16 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ural Proje İnşaat İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Ural Proje İnşaat İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Kartal'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Murat Çil tarafından kuruldu. 

3 Yaka İnşaat Proje Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3 Yaka İnşaat Proje Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Burak Peker ve Ural Ocak tarafından kuruldu. 

MSV Group İnşaat ve Yapı Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MSV Group İnşaat ve Yapı Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 1 milyon 200 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Altay tarafından kuruldu.

Shaman Mimarlık İç Mimarlık İnşaat Taahhüt Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Shaman Mimarlık İç Mimarlık İnşaat Taahhüt Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Murat Altay tarafından kuruldu...

Her yapıda inşaat mühendislerinin emeği var!

KTO Karatay Üniversitesi Yapı Topluluğu'nun İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi'yle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Etrafınızda gördüğünüz ve insan hayatını kolaylaştıracak her yapıda inşaat mühendislerinin emeği var" dedi.

Aveb Grup İnşaat Güzellik Turizm Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aveb Grup İnşaat Güzellik Turizm Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Altay ve Batum Tuluğhan Çatal ortaklığında kuruldu. 

Ahmet Esat Ural Sudan’da inşaat işine başladı!

Gebze Belediyesi çalışanlarından biri olan ve belediye şirketlerinin eski yöneticisi olan Ahmet Esat Ural, Sudan’da inşaat işine başladı. Ural, Sudan'da fabrika inşa edecek.

Altaysan İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altaysan İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 1 milyon 200 bin TL sermaye bedeli ile İlhan Altay tarafından kuruldu. 

Kayı Danışmanlık Metal Kimya Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayı Danışmanlık Metal Kimya Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal’da 10 bin TL sermaye bedeli ile Seda Altay tarafından kuruldu. 

Bayundur İnşaat Metal Otomotiv Temizlik Reklam Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bayundur İnşaat Metal Otomotiv Temizlik Reklam Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Murat Altay tarafından kuruldu. 

Çrteknik İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çrteknik İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Rıza Ataş ve Çetin Altay ortaklığında 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Nord Mimarlık Tasarım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Nord Mimarlık Tasarım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Erkan Ural ve Burcu Yücataş Ural ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Altay İzolasyon Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altay İzolasyon Yapı İnşaat Taahhüt Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bahadır Kırıkçı ve Mustafa İnanır ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ural Altay İnşaat Ve Orman Ürünleri Limited Şirketi Nerede

Ural Altay İnşaat Ve Orman Ürünleri Limited Şirketi Nerede Ural Altay İnşaat Ve Orman Ürünleri Limited Şirketi Nerede


Ural Altay İnşaat Ve Orman Ürünleri Limited Şirketi 16 bin TL sermaye ile bugün İsmail Somuncu ve Volkan Eroğlu ortaklığında  kuruldu.


Ural Altay İnşaat Ve Orman Ürünleri Limited Şirketi iş konusu;a)-Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak. b)-Yurt içinde ve yurt dısında her türlü resmi ve özel sektöre ait insaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri insa etmek ve kiraya vermek. c)-Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kurulusları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma...