Verra Suites Beykoz Tüfekçioğlu

Verra Suites Beykoz Tüfekçioğlu

53 yıldır konut sektörüne hizmet veren Ankaralı firma Tüfekçioğlu Grup, bilgi birikimi ve tecrübesiyle İstanbul’a açılıyor. Şirket, Tabanlıoğlu Mimarlık işbirliğiyle ‘Verra Suites Beykoz’ adlı konut projesine başladı.

Verra Suites Beykoz tam gaz devam!

Tüfekçioğlu Grup imzası ile inşa edilen Verra Suites Beykoz projesi yoğun ilgi görüyor. İnşaat çalışmalarının devam ettiği projedeki dairelerin yarıya yakını satıldı... 

Verra Suites Beykoz'da lansman fırsatları!

Tüfekçioğlu Grup tarafından İstanbul’da Beykoz Çubuklu’da hayata geçirilen ‘Verra Suites Beykoz’ projesinde lansman fırsatları devam ediyor. Projede teslimlerin 18 ay sonra gerçekleştirilmesi planlanıyor. 

Verra Suites Beykoz'da teslimler 18 ay sonra!

1965 yılında Yüksel Tüfekçioğlu tarafından Ankara'da kurulan Tüfekçioğlu Grup, İstanbul'daki ilk projesi Verra Suites Beykoz'u hayata geçiriyor. 100 milyon TL'lik yatırım değerine sahip projenin satışlarına başladı.

Verra Suites Beykoz ödeme planı!

Verra Suites Beykoz ödeme planı haberimizde yer alıyor. İstanbul’un en gözde semtlerinden Beykoz Çubuklu’da hayata geçirilen projede satış süreci devam ediyor. 

Verra Suites Beykoz fiyatları!

Verra Suites Beykoz fiyatları haberimizde yer alıyor. Lansmanı bugün yapılan proje  İstanbul’un en gözde semtlerinden Beykoz Çubuklu’da bulunuyor. 

Tüfekçioğlu Grup'tan yeni projeler geliyor!

Verra Suites Beykoz projesini satışa çıkaran Tüfekçioğlu Grup İstanbul'da yeni projeler inşa etmek için düğmeye bastı.

Verra Suites Beykoz'un lansmanı yapıldı!

Tüfekçioğlu Grup İstanbul’da ilk konut projesine imza atıyor. Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yatay mimari olarak planlanan İstanbul’un en gözde semtlerinden Beykoz Çubuklu’da inşa edilen ‘Verra Suites Beykoz’ projesi satışa sunuldu. 

Verra Suites Beykoz nerede?

Tüfekçioğlu Grup tarafından İstanbul'da hayata geçirilen Verra Suites Beykoz projesi 20 Kasım'da satışa çıkacak. Peki Verra Suites Beykoz nerede?

Tabanlıoğlu Mimarlık Verra Suites Beykoz!

Tabanlıoğlu Mimarlık Verra Suites Beykoz projesiTüfekçioğlu Grup tarafından hayata geçirilecek. Projede detaylar önümüzdeki günlerde netleşecek. 

Verra Suites Beykoz telefon numarası!

Verra Suites Beykoz telefon numarası haberimizde yer alıyor. 100 milyon TL yatırım bedeliyle yükselecek proje Tüfekçioğlu Grup imzasını taşıyor. 

Verra Suites Beykoz iletişim!

Verra Suites Beykoz iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. 100 milyon TL’lik yatırım bedeliyle hayata geçirilecek projede detaylar henüz açıklanmadı. 

Tüfekçioğlu Grup Verra Suites Beykoz!

Tüfekçioğlu Grup Verra Suites Beykoz projesinin lansmanı  20 Kasım 2018 tarihinde yapılacak. Firma kendi arsa ve gayrimenkulleri üzerinde konut, işyeri, otel ve yurt inşa etmeye devam ediyor.

Verra Suites Beykoz geliyor! Yeni proje!

Tüfekçioğlu Grup kendi arsa ve gayrimenkulleri üzerinde konut, işyeri, otel ve yurt inşa etmeye devam ediyor. Firma yeni projesi Verra Suites Beykoz'u ormanla iç içe doğa manzarasına hakim konumda inşa edecek. 

Verra Suites Beykoz Tüfekçioğlu

Verra Suites Beykoz Tüfekçioğlu Verra Suites Beykoz Tüfekçioğlu

1965 yılından beri inşaat, eğitim ve mobilya sektörlerinde faaliyet gösteren Ankaralı firma Tüfekçioğlu Grup, yatırımlarına ara vermeden devam edecek. Tabanlıoğlu Mimarlık işbirliğiyle ‘Verra Suites Beykoz’ projesine başlayan grup 100 milyon TL’lik yatırıma imza atacak. 

Ankara’da çok sayıda projeyi hayata geçiren firma, İstanbul'a açılıyor. Grup, ayrıca mobilya ve eğitim sektörlerinde de yeni yatırımlar planlıyor. Firma, Yurt içinin yanı sıra ABD, Suudi Arabistan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Nijerya, Belarus ve Irak pazarlarında ihracat yapıyor. 

Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, “Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman en öncelikli prensibimiz olmuştur. Bu nedenle kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik. İnşaat ve mobilyada yarım asrı aşkın tecrübeye ve bilgi birikimine sahibiz. Bütün grup şirketlerimizde çalışanlarımızla istihdama katkıda bulunmaya özen gösteriyoruz. Grup olarak her zaman ülke ekonomisine...