Whitney Houston atlanta evi

Whitney Houston atlanta evi

Şarkıları ve benzersiz sesiyle müzik dünyasına damga vuran Whitney Houston'ın sahibi olduğu, onun ölümünün ardından da kızı Bobbi Kristina Brown'a miras kalan konut, üç senedir satıştaydı. Houston'ın Atlanta Georgia'daki evi 175 bin dolara satıldı.

Whitney Houston'ın Atlanta Georgia'daki evi 175 bin dolara satıldı!

Şarkıları ve benzersiz sesiyle müzik dünyasına damga vuran Whitney Houston'ın sahibi olduğu, onun ölümünün ardından da kızı Bobbi Kristina Brown'a miras kalan konut, üç senedir satıştaydı. Houston'ın Atlanta Georgia'daki evi 175 bin dolara satıldı.

Dwayne Johnson çiftlik evini satıyor!

Hollywood'un en çok kazanan isimlerinden biri olan Dwayne Johnson,  Atlanta'da bulunan çiftlik evini satışa çıkardı. Johnson çiftlik evi için 7.5 milyon dolar istiyor. 

ABD'de inşaat halindeki binanın merdiven boşluğu çöktü: 3 ölü!

ABD'nin Teksas eyaletinin Houston şehrinde inşaat halindeki binanın merdiven boşluğu çöktü...

Cardi B Atlanta'da 5.8 milyon dolara malikane aldı!

Kısacık zamanda dünyanın en çok kazanan ünlüleri arasına giren Cardi B, Atlanta'da bulunan malikaneyi 5.8 milyon dolara satın aldı.

Kale Grubu'nun acı günü! Muhammet Çağrı Erdoğan vefat etti!

Kale Grubu şirketlerinden Kale Pratt&Whitney çalışan CNC Torna Operatörü Muhammet Çağrı Erdoğan vefat etti. 

1A Plus gayrimenkulde franchise memnuniyetini ön planda tutuyor!

ABD Atlanta’da bir Türk girişimi olarak kurulan 1A Plus, gayrimenkul sektöründe kendi işini kuran girişimcilere %100 franchise memnuniyeti sağlıyor. 1A Plus, franchise işletmelerin maksimum memnuniyeti ön planda tutuyor.

1A Plus, franchise adaylarını Antalya’daki Merkezine davet ediyor!

ABD Atlanta’da kurulmuş bir Türk girişimi olan ‘Gayrimenkulün Yatırımcılar Kulübü’ 1A Plus, yeni kampanyasıyla franchise adaylarını Antalya’daki Merkezine davet ediyor.

İlker Aycı: Los Angeles seferleri artırılacak!

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, "Miami'ye haftalık 7seferle girdik. Amerika'da haftalık 70 sefere çıkıyoruz. Yakında Atlanta seferleri başlayacak, Los Angeles seferleri artırılacak" dedi

Türk müteahhitler Atlanta'daki inşaat sektöründe etkin!

AYTO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken, "Atlanta’daki Türk- Amerikan Ticaret Odası ile yapılan anlaşma sayesinde ise orada yükselen inşaat sektörü için adımlar atılacak. Türk müteahhitler Atlanta'daki inşaat sektöründe etkin." dedi.

3. Havalimanı 2018'in Ocak ayında açılacak!

İstanbul’dan Houston’a giden 3. Havalimanı inşaatı yapımcı firmalarından Limak Holding’in Başkanı Nihat Özdemir, "3. Havalimanı inşaatında sorun yok. 2018 Ocak ayında açılacak" dedi.

Tyler Perry Atlanta'daki evini 25 milyon dolara satışa çıkardı!

ABD'de popüler yüzlerden olan senarist, oyuncu ve yapımcı Tyler Perry, Atlanta'daki evini satılığa çıkardı. Tyler Perry malikanesi için 25 milyon dolar değer biçti.

TAV ABD'de ihale kazandı!

TAV Havalimanları ATÜ, gerçekleşen ihaleyi kazanarak Teksas Eyaletindeki Houston George Bush Havalimanın’nda bulunan yaklaşık 700 metrekarelik duty free alanını 10 yıl süreyle işletme hakkını kazandı.

Borusan Houston'da fabrika açtı!

Borusan Mannesmann’ın Teksas’ın Houston kentinde kurduğu fabrika pazara hızlı giriş yaptı. Zorlu rakiplerin bulunduğu pazarda 130 milyon dolarlık ihale alan şirket, yeni fabrika ile ilk 5’e girmeyi hedefliyor.

Whitney Houston atlanta evi Haberi

Whitney Houston atlanta evi

Şarkıları ve benzersiz sesiyle müzik dünyasına damga vuran Whitney Houston'ın sahibi olduğu, onun ölümünün ardından da kızı Bobbi Kristina Brown'a miras kalan konut, üç senedir satıştaydı. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; geçmişteki sahiplerinin yaşadığı trajik olaylar seebebiyle kimsenin almaya cesaret edemediği konut, 175 bin dolar bedelle satıldı. 

Atlanta Georgia'da yer alan üç yatak odalı, dört banyolu konut ilk olarak 2020'de 559 bin dolara satışa çıkarıldı. Ancak aradan geçen seneler içinde özellikle de geçmişteki sahiplerinin yaşadıkları sebebiyle konutu kimse alamadı. Sonunda istenenden biraz daha yüksek bir fiyatla satıldı. 

EVİ BEĞENENLER BİLE GERİ ADIM ATTI

ABD basınında yer alan haberlere göre, bu konutun satışının bu kadar gecikmesinin sebebi eski sahiplerinin yaşadığı trajik olaylar oldu. Bu durum, konutu beğenenlerin bile geri adım atmasına sebep...