26 / 05 / 2022

Zer Bostancı ne zaman satışa çıkacak

Zer Bostancı ne zaman satışa çıkacak

Ceylan İnşaat, İstanbul’un en prestijli bölgesi Bostancı’da hayata geçirdiği deniz manzaralı Zer Bostancı projesi için 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla ön talep topluyor

Futbolcu Özer Hurmacı ile eşi arasında gayrimenkul krizi!

Eşiyle boşanma aşamasında olan futbolcu Özer Hurmacı'ya eşi Mihriman Hurmacı ile mahkemelik oldu. Mihriman Hurmacı, Özer Hurmacı'nın 20 gayrimenkulü olduğunu öne sürerek 50 bin TL katılma alacağı davası açtı. 

Faruk Fatih Özer'in Binance'deki paralarına el konulması için talep!

Thodex soruşturması kapsamında Siber Suçlarla Mücadele Müdürlüğü’ne savcılığın yazı yazarak firari şüpheli Faruk Fatih Özer’in Binance’deki kripto paralarına el konulması için talepte bulunuldu.

Faruk Fatih Özer firari mi, rehin mi? 

Türkiye'de 400 bin kişinin mağduriyetine neden olan Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in mafya ile bağlantılı olması akıllara Özer'in rehine olup olamayacağı sorusunu getirdi. Thodex soruşturmasında son durum ne? İşte detaylar...

Servet GYO Çelik Özer Endüstri Merkezi 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Servet GYO, portföyünde yer alan gayrimenkullerden Çelik Özer Endüstri Merkezi'ne ait 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. 

Dudullu-Bostancı metro hattı ne zaman açılacak?

İstanbulluların merakla beklediği Dudullu-Bostancı metro hattı inşaatında son durum ne?

Okan Gaytancıoğlu'ndan Saros Körfezi'ne yapılacak limana tepki!

BOTAŞ’ın Saros Körfezi’ne yapmak istediği FSRU (yüzer LNG depolama ve gazlaştırma ünitesi) doğal gaz limanı çevrecilerin tepkilerine sebep oldu. CHP, BOTAŞ’ın projesini Meclis’e taşıdı.

Arda Özer, REHAU Yapı Tekniği bölümü Türkiye ve Türki Cumhuriyetler Satış Direktörlüğü’ne atandı!

H. Arda Özer, REHAU Yapı Tekniği bölümü Türkiye ve Türki Cumhuriyetler Satış Direktörlüğü’ne atandı.

Servet GYO Çelik Özer Endüstri Merkezi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Çelik Özer Endüstri Merkezi'ne ait değerleme raporlarını yayınladı...

Bostancı-Dudullu Metro Hattı ne zaman açılacak?

Bostancı-Dudullu Metro Hattı'nın ne zaman açılacağı Anadolu Yakası'nda oturan vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Peki Bostancı-Dudullu Metro Hattı ne zaman açılacak?

Dudullu-Bostancı Metro Hattı ne zaman açılacak?

13 istasyondan oluşan Dudullu-Bostancı Metro Hattı'nda çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. İstanbul'a nefes aldırması planlanan hattın 2021 yılında açılması planlanıyor.

Bostancı-Dudullu Metro Hattı’nda son durum ne?

Göztepe-Ümraniye Metro Hattı ve Bostancı-Dudullu Metro Hattı projesinde 3 ay duran çalışmalar 2 hafta önce yeniden başlamıştı. Seçimlerin ardından inşaat çalışmaları tekrar durdu.

Bostancı 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıktı!

Kadıköy İlçesi'ne bağlı Bostancı Mahallesi, 705 ada, 1, 2 ve 3 parsellere ilişkin 1/5000 ölçekli imar planı askıya çıkarıldı...

Özbek Güneş Enerji Santrali Anonim Şirketi kuruldu!

Özbek Güneş Enerji Santrali Anonim Şirketi bugün Çekmeköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Serhan Süzer tarafından kuruldu. 

Zer Bostancı ne zaman satışa çıkacak Haberi

Zer Bostancı ne zaman satışa çıkacak

Ceylan İnşaat çok kazandıran konut projelerine Zer Bostancı ile bir yenisini daha ekliyor. İstanbul’un en prestijli semtlerinden Bostancı’da hayata geçirilecek projeden lansman öncesinde ilk konut alacaklar avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Zer Bostancı projesinde 750 bin TL’den başlayan ön talep fiyatları, hem bu prestijli bölgede ulaşılabilir ev sahibi olmak isteyen aileler hem de kısa sürede kazanmak isteyen yatırımcılar için fırsat sunuyor.


Bostancı’nın merkezinde inşa edilen Zer Bostancı projesinde, 62 daire ve 2 ticari alan yer alıyor. Deniz manzaralı farklı büyüklüklerde 2+1 dairelerin bulunduğu proje, cazip lokasyon avantajını konforlu bir yaşam alanıyla buluşturuyor. Bağdat Caddesi, deniz otobüsü iskelesi ve otobüs duraklarına yürüme mesafedesinde yer alan Zer Bostancı, kiraz bahçelerinin içinde inşa ediliyor. Modern yaşamın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümlerle desteklenen proje, sosyal hayattan kopmadan...