Hafele ürünleri, 14 şžubat Sevgililer Günü için gülümseten hediyeler!

Hafele ürünleri, 14 şžubat Sevgililer Günü için gülümseten hediyeler!Hܤfele"nin ürün serisinde yer alan özel tasarım dilsiz uşaklar, ofislerde, yatak odalarında ya da yaşam alanlarının uygun olabilecek her köşesinde estetik ve kullanışlı çözümler sunuyor


Bu Sevgililer Günü"nde her zamanki seçeneklerinizin dışına çıkmak istiyorsanız, gelin Hܤfele"nin 100 binin üzerinde ürün çeşidinden birini seçin. Öyle bir şey olsun ki, sadece seyredilmesin, bir kenarda beklemesin, dolap içlerinde siz görmeden eskimesin; işe yarasın, sevgilinizin hayatını kolaylaştırsın, özgün tasarımıyla fark yaratsın, gülümsetsin ve her kullandığında sizi aklına getirsin.  

Dolap içlerine işlevsel aksesuarlar

Sevgilinizin giysi dolabına acil bir müdahale mi gerekiyor Güne başladığı giyinme alanlarını ferahlatmak için Hܤfele"nin organizasyon sistemleriyle sevgilinizin hayatını kolaylaştırın. Kemer, kravat ve pantolonlara ulaşılmasını kolaylaştıran, sistematik bir düzene sokan pantolonluk, kemerlik, ayakkabılık ve kravatlık dolap içi organizasyonunda en çok tercih edilen aksesuarlar arasında.  

Mücevher, saat ve kol düğmeleri, en çok özenilen kişisel eşyalar. Dağınık şekilde, çekmecelerde muhafaza edildiklerinde yıpranıyorlar. Hܤfele"nin çekmece içi ahşap bölmeliklerinin, tek tek, kapaklı ya da kapaksız seçeneklerinden birini tercih ederek özel eşyalarınızı güven altına alabilirsiniz.  

Giysilere portatif çözümler

Hܤfele"nin ürün serisinde yer alan özel tasarım dilsiz uşaklar, ofislerde, yatak odalarında ya da yaşam alanlarının uygun olabilecek her köşesinde estetik ve kullanışlı çözümler sunuyor Sevgilinizin giyinme atmosferine hem kolaylık hem eğlence katabilirsiniz.  

H܄FELE HAKKINDA

88 yıllık deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünler sunan Hܤfele, İstanbul Dudullu"da bulunan merkez mağaza ve stok alanlarını içeren tesisleri ve yurt çapında konumlanan franchise mağazalarıyla iş ortaklarına ve son tüketiciye daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor. Türkiye pazarında mobilya, kapı aksesuar ve donanım alanlarında hizmet veren Hܤfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 100 binin üzerinde farklı üründen oluşan geniş yelpazesiyle iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunuyor.