11 / 08 / 2022

Halkbank’tan faizsiz kredi ve yüzde 50 faiz indirimi!

Halkbank’tan faizsiz kredi ve yüzde 50 faiz indirimi!

Halkbank tarafından vatandaşları sevindirecek güzel haber geldi. Yatırımcılara faizsiz kredi imkanı sağlarken devam eden kredilere de yüzde 50 faiz indirim gelecek...Esnaf ve sanatkarların finansman ihtiyaçlarının uygun koşullarda karşılanması amacıyla yüzde 50 faiz indirimli kredi desteği sağlanacak. Bu destek sayesinde borçlu esnaf rahat bir nefes alacak.

A Haber'de yer alan habere göre; bazı mesleklerde sıfır faizli kredi verilecek. Söz konusu faiz indirimi, bakiyesi 2022, 2023 ve 2024'e taşınan önceki yıllarda kullandırılan krediler için de geçerli olacak.

 Halkbank’tan faizsiz kredi ve yüzde 50 faiz indirimi!

Halkbank’tan faizsiz kredi ve yüzde 50 faiz indirimi desteğinin kimlere verileceğine dair detaylara haberimizde yer verdik...

 

 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.