İş dünyasının yeni çekim merkezi Vadistanbul Ofisleri oldu!

İş dünyasının yeni çekim merkezi Vadistanbul Ofisleri oldu! İş dünyasının yeni çekim merkezi Vadistanbul Ofisleri oldu!

İstanbul’un yeni iş ve çekim merkezi olarak görünen Vadistanbul projesi 300 bin metrekarelik konforlu ve prestijli ofis alanlarıyla iş dünyasının da en önemli adreslerinden biri oldu.Vadistanbul; konutları, ofisleri, alışveriş merkezi ve günlük 100 bin kişiyi aşkın nüfusuyla Türkiye’nin uluslararası arenadaki vitrin projesi olarak yer alıyor. Ayazağa’da İstanbul’un yeni iş ve çekim merkezi olarak görünen Vadistanbul projesi 300 bin metrekarelik konforlu ve prestijli ofis alanları ile iş dünyasının önemli adresleri arasında gösteriliyor.

Türkiye’nin en büyük karma projeleri arasında ön plana çıkan Vadistanbul; İstanbul’un iş ve finans merkezi olarak Maslak’ın, yaşam ve alışveriş merkezleri olarak da Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’ne alternatif olarak hayata geçirildi.

EN İYİ AVM VE OFİS PROJESİ

“Bu hayat işinize gelecek” sloganıyla yatırımın ve prestijli iş hayatının kesişme noktası olarak öne çıkan Vadistanbul; ofis, alışveriş caddesi, yeme- içme alanları, AVM, otel ve rezidanstan meydana geliyor.

En iyi karma kullanımlı proje olarak ön plana çıkan Vadistanbul, 7/24 renkli ve canlı AVM’siyle dünya markalarını bir araya getirdi. Toplam 300 bin metrekarelik konforlu ve prestijli ofis alanlaruyla Vadistanbul projesi; SOCAR Türkiye, Alternatif Bank, TAV Havalimanları Holding, MNG Kargo, Evyap Holding, Kale Endüstri Holding gibi ülke ve dünya ekonomisine yön veren önemli şirketlerin genel merkezlerine de ev sahipliği yapıyor.

 EN BÜYÜK OFİS KOMPLEKSİNE SAHİP

Kentin yeni buluşma ve sosyalleşme merkezi olan Seyrantepe Vadistanbul, orman manzarasına hakim kafe ve restoranları ile ziyaretçilerine doğanın içerisinde keyifli bir yaşam sunuyor. 

Vadistanbul’da, 1.915 konut, 103 bin metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi, 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan mağazaları, restoranlar, 300 bin metrekare ofis alanı ile 25.500 metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel ve rezidans mevcut.

Proje genelindeki tüm doluluğun sağlanmasıyla beraber Vadistanbul prpjesinde 30 bin kişinin çalıştığı ve günlük 100.000 kişiyi aşkın nüfusuyla yeni bir şehir oluşturuldu.

TÜRKİYE’NİN AÇIK ALANA SAHİP ALIŞVERİŞ MERKEZİ


Vadistanbul AVM; 103 bin metrekare alan üzerindeki yerleşimi, Belgrad Ormanı’nın yanı başındaki bulunan yeme – içme alanları, gösteri havuzu ve açık hava alışveriş caddesiyle İstanbullulara keyifli bir yaşam alanı vadediyor.
Türkiye’nin en büyük ikinci kapalı otoparkına sahip olan Vadistanbul projesi proje genelindeki tüm otoparklar eklendiğinde Türkiye’nin en geniş otopark alanı da oluşuyor.


ÖDÜLLÜ ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Estetik mimarisiyle yer aldığı bölgeye değer kazandıran Vadistanbul projesi Türkiye’nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile Amerika’nın dünyaca ünlü projelerine imza atmış SOM Architecture tarafından tasarlandı.  
Proje aşamasından bu yana sayısız ödülle başarısına başarı katan Vadistanbul, Sign of The City Awards’tan Hermes Creative Awards’a, Global RLI Awards’tan Stevie Awards’a kadar dünyanın en saygın ödüllerini aldı.


TÜRKİYE’NİN İLK HAVARAY’I 15,5 MİLYON EURO YATIRIMLA HAYAT BULDU

Türkiye’nin ilk özel Havaray projesi de Vadistanbul projesi dahilinde Artaş İnşaat, Evyap ve İnvest İnşaat’ın 15,5 milyon Euro’luk yatırımıyla hayat buldu. Kendi içinde bir şehir olarak geliştirilen Vadistanbul, Havaray ile kentin Metro ağına Seyrantepe durağından bağlanıyor. 
Yalnızca 3 dakikada Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul’a erişim sağlayan Havaray, tüm bölge için de büyük önem taşıyor.,

 

http://www.vadistanbul.com/