İstanbul Ofisim projesinde metrekaresi 4 bin 950 TL!

İstanbul Ofisim projesinde metrekaresi 4 bin 950 TL! İstanbul Ofisim projesinde metrekaresi 4 bin 950 TL!

Firma: İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım

Proje: Ofisim İstanbul

Ofisim İstanbul’da; ofis alanlarının metre kare fiyatı 4.950 TL ile 6.500 TL arasında şerefiye farkından dolayı değişiyor...Anadolu yakasında çalışma anlayışına yepyeni bir boyut kazandırarak, iş yerlerinin emsalsiz vitrini olacak proje Maltepe’de yükseliyor.  


İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım gibi uzun yılların birikimi ve inşaat tecrübesiyle sektörde söz sahibi şirketlerin işbirliği ile oluşan Özyapı Grubu Ortaklık Girişim İşletmesi, Mayıs ayında satışa sunduğu, her türlü lüks, sosyal ve işlevsel donanıma sahip (restaurant, toplantı salonları, arşiv odalarının yanı sıra bay-bayan fitness center, bay-bayan sauna, hobi odası, bay-bayan kuaför, lostra, oto yıkama, profesyonel yönetim ile birlikte vale parking, donanımlı güvenlik ve back office), yenilikçi fikirlere yönelik özel çözüm üreten OFİSİM İSTANBUL projesiyle farklı gayrimenkul projelerini takip eden yatırımcılar ve işverenler profilini hedefliyor.


OFİSİM İSTANBUL Projesi,  3 Blok halinde kısa bir dönem içerisinde, kentsel dönüşüm projesinin ve Adalet Sarayının hayata geçirileceği,  oluşumların komşusu konumunda,  İstanbul’un en işlek iş merkezi olma yolunda büyük adımlar atan Maltepe de yükseliyor.


Bitiş tarihi Aralık 2012 olarak belirlenen,  60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 3 Bloktan oluşan  Ofisim İstanbul  Kuleleri,  15 bin metrekare arsa üzerinde 219 adet bağımsız bölüm ve 16 adet mağazadan oluşmaktadır.22’şer katlı bloklar halinde inşa edilen kulelerimizde 7. kattan itibaren adalar ve deniz manzarasına hakim olan Ofisim İstanbul’da; 110 m2’den 860 m2’ye kadar büyüyebilen ofis alanlarının metre kare fiyatı 4.950 TL ile 6.500 TL arasında şerefiye farkından dolayı değişmektedir.


En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, iklimlendirme ve havalandırma üniteleri takılmış olarak,  ofis alanlarının ise müşteri tercihine bırakılarak proje Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde teslim edilecek.Müşteri talepleri doğrultusunda örnek ofise uygun ya da kişisel tercihler doğrultusunda dekorasyon ve ürün seçimi ile ilgili olarak bünyemizde bulundurduğumuz  iç mimarlarımız tarafından da hizmet verilecektir.


Ulaşım kolaylığı açısından çok büyük zaman tasarrufu sağlayacak olan proje,  E-5’e paralel, sahile 1 kilometre,  Marmaray  metro istasyonuna 150 metre, deniz otobüsüne 10 dakika, Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafede yer alıyor.


Detaylı ve düşünceli bir şekilde hazırlanmış yönetim planı sayesinde de,  bu iş merkezindeki gayrimenkul varlıklarının sistematik olarak orta vadede değerini artırmak, kalıcı güvenliğini ve prestijini sağlamak şimdiden öne çıkarılarak planlanmış.


Esnek ve fonksiyonel alan seçenekleri, yatırım değeri ve konsepti ile modern ofis anlayışının en üst seviyeye taşındığı bu projenin, Türkiye’de inşaat sektörünün bir nevi gelişim sembolü olması bekleniyor.


Ofisim İstanbul projesi, ticari krediye uygun faiz oranları, ticari tapu avantajları ve 30 Ağustos’a kadar geçerli olacak 24 aya  0 faiz, 0 komisyonla satışlarına devam ediyor.


515 1 555

www.ofisimistanbul.comprojeye sor