01 / 07 / 2022

İstanbul'da sürpriz para kulisi! Gözler Bakan Nebati'ye kilitlendi

İstanbul'da sürpriz para kulisi! Gözler Bakan Nebati'ye kilitlendi

Hazine ve Maliye Bakanlığı, son dönemde yaşanan fiyat hareketleri hakkında kapsamlı bir değerlendirme yapacak. Bakan Nureddin Nebati'nin enflasyonla mücadelede konusunda sektör temsilcilerinden destek talep etmesi bekleniyor.Bakan Nebati, enflasyonla mücadele kapsamında sektör temsilcileriyle bir araya gelecek. Gıda, beyaz eşya, yapı malzemeleri ve mobilya dahil olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren iş dünyası temsilcileriyle yapılacak toplantıda, Bakanlığın fahiş fiyat uygulamalarına başvuranlarla ilgili yaptığı çalışmalar neticesinde ortaya çıkan sonuçlar paylaşılacak.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Enflasyonla Mücadelede Birlikten Berekete" programı kapsamında birçok sektörden temsilcilerle İstanbul'da toplantı yapacak.

İstanbul da sürpriz para kulisi! Gözler Bakan Nebati ye kilitlendiSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.