06 / 12 / 2022

İstinye'nin 91 suitlik 'Park'ı Aralık 2009'da tamamlanıyor

İstinye'nin 91 suitlik 'Park'ı Aralık 2009'da tamamlanıyor

Bay İnşaat'ın İstinye'de inşa ettiği Hillpark Suites projesinde 91 konut bulunuyor. Hillpark Suites'te daire fiyatları 220 bin Euro'dan başlıyor ve 1 milyon 242 bin Euro'ya kadar çıkıyor.

Hillpark Suites'in künyesi Tarabya Beyza Konakları, İstinye Konakları ve Hillpark projelerinin sahibi Bay İnşaat, İstanbul'da İstinye çevresinde yeni projeler üretmeye devam ediyor. İnşaatına yaklaşık 1.5 ay önce başlanan Hillpark Suites, Bay İnşaat'ın İstinye'deki yeni projesi. 10 dönümlük bir arazi üzerine inşa edilen Hillpark Suites, 2 bloktan meydana geliyor. 5'er katlı bloklarda toplam toplam 91 üniteden oluşan projenin yer aldığı her iki parselde de birer bağımsız ticaret bloğu bulunuyor.


En küçük daire 76 metrekare


Hillpark Suites'de 1+1'den 5+1'e kadar değişik tiplerde tasarlanan daireler mevcut. Konutların büyüklükleri ise 76 ila 400 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projedeki sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu ve jakuzi, havuz kafe ve güneşlenme terası, spor merkezi, sauna, buhar ve masaj odaları, 120 metrekarelik çocuk oyun bahçesi, 40 metrekarelik kapalı çocuk oyun alanı, multimedya ve hobi odası bulunuyor. Hillpark Suites'de her daireye büyüklüğü evin metrekaresine göre değişen 1 adet depo alanı veriliyor. Ayrıca projede hafızalı, otomatik asansörler kullanılıyor.


Fiyat 1 milyon Euro'ya çıkıyor


Hillpark Suites projesinin mimarisinde Tago Mimarlık ile çalışılırken, iç planlamasında ise Brigette Weber imzası bulunuyor. Projede bir adet konut resepsiyon noktası ile özel giriş alanı yer alıyor. Servis yönetmenlerinin bulunacağı resepsiyon noktaları, geniş servis imkânları sunmanın yanı sıra sitenin sosyal kulübünün planlama noktası olarak da hizmet verecek. Projede yer alan konutların fiyatları 220 bin Euro'dan başlıyor ve 1 milyon 242 bin Euro'ya kadar çıkıyor. Aralık 2009'da sahiplerine teslim edilmesi planlanan Hillpark Suites'in ticari bloklarının yönetimi, faliyetlerine göre özel işletmeler tarafından konutlardan bağımsız olarak yapılacak.


Hillpark Suites'in künyesi


* Firma: Bay İnşaat


* Yer: İstinye


* Büyüklük: 10 dönüm


* Konut sayısı: 91


* Konut büyüklüğü: 76-400 metrekare


* Fiyat: 220 bin-1 milyon 242 bin Euro


* Tel: (0 212) 229 71 72


(Sabah)
Geri Dön