İtalyan BTicino, Living Light ile iddialı!

İtalyan BTicino, Living Light ile iddialı!İtalyan tasarımını ürünlerine de yansıtan BTicino, gelişmiş ürün teknolojisi ile modern yapıların aranılan anahtar priz seçeneklerini sunuyor. Living Light serisi ile yaşam, çalışma ve üretim alanlarına iddialı güzellik BTicino ile geliyor


Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi, elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan İtalyan BTicino, Living Light serisi ile İtalyan tasarımını, üstün teknolojiyle birleştiriyor. BTicino Living Light anahtar priz seçenekleri, yenilikçi ve farklı tasarımı, ekstra inceliği, malzeme ve renk alternatifleriyle hayalinizdeki evi, konutu ya da çalışma alanınızı gerçeğe dönüştürüyor.  


BTicino Livinglight Serisi: Dikdörtgen, Eliptik ya da Air... 

Bticino Livinglight serisi, fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle var olduğu mekanı daha da güzelleştiriyor. Air, eliptik ve dikdörtgen çerçeve alternatifleri sunan BTicino Livinglight;  krom, bronz, civa gibi sayısız renk alternatiflerinin yanında tasarımı ile seri anahtarlar için geleneksel görünümün dışına çıkmış yepyeni bir tarz yaratıyor. Modern tarzın en iyi yansıması Livinglight, tüm zevklere hitap eden renk, malzeme, doku ve şekilleri biraraya getirerek evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor. 


İstenen tüm form ve tuş kombinasyonlarının serbestliği ile oluşturulabilen BTicino Living Light serisi, fikirlerinize sınırsız özgürlük kazandırıyor. Renk çeşitliliği, incelik ve kolay kullanımıyla duvarlarınıza tarz, estetik ve hava katıyor.