Kamala Harris’in evine Türk iş insanı Muhsin Bayrak talip oldu!

Kamala Harris’in evine Türk iş insanı Muhsin Bayrak talip oldu!ABD Başkan Yardımcısı seçilen Kamala Harris, başkent Washington’daki lüks konutunu 2 milyon dolara satışa çıkarmıştı. Harris’in bu lüks konutuna Türk iş insanı AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak talip oldu.


ABD Başkan Yardımcısı seçilmesinden sonra resmi konuta taşınma hazırlıkları yapan Kamala Harris, başkent Washington’daki lüks konutunu 2 milyon dolara satışa çıkarmıştı. Harris’in bu lüks konutuna Türk iş insanı AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak talip oldu. 

Kamala Harris’in evine Türk iş insanı Muhsin Bayrak talip oldu!

Kamala Harris

Türkiye ve başta Yunanistan olmak üzere İtalya, Almanya, İngiltere ve İspanya’da enerji, inşaat, turizm ve kozmetik alanında yatırımları bulunan Muhsin Bayrak, gayrimenkul yatırımlarında beraber çalıştığı ABD’deki brokerlara mutlaka satın alın talimatını verdiği öğrenildi. 

Kamala Harris’in evine Türk iş insanı Muhsin Bayrak talip oldu!

Muhsin Bayrak

Bayrak’ın brokerları Harris’in brokerları ile pazarlıklara başlamış. Bayrak’ın Harris’in rezidansını satın almakta kararlı olduğunu söyleniyor.

Bu zamana kadar Türkiye’de 200'den fazla inşaat projesi hayata geçiren Yunanistan’da çok sayıda inşaat projesi dışında Atina Marinası’nı inşaa eden Muhsin Bayrak’ın yine Yunanistan’da bir de elektrik santrali kuruyor.

Son olarak Bodrum Türkbükü’nde 100 milyon dolarlık yatırımla dünyanın ünlü Türk mimarı Barbaros Sağdıç'ın tasarladığı ve 28 malikaneden meydana gelen Madnasa Türkbükü projesine start veren Bayrak, yerli ve milli kripto para borsası ABStoks’u da önümüzdeki günlerde faaliyete geçiriyor.

Muhsin Bayrak kimdir?

Muhsin Bayrak: İnşaat sektörünün can suyuna ihtiyacı var!