Kamudan gelen KDV ve tapu harcı indirimine bir destek de Greenist’ten!

Kamudan gelen KDV ve tapu harcı indirimine bir destek de Greenist’ten!

Saray Grup tarafından inşa edilen, şehrin merkezinde konforlu, kaliteli ve yeşil bir hayat düşleyenlerin adresi Greenist, ayrıcalıklı yaşam sürmek isteyenlere benzersiz fiyat seçenekleri sunuyor. Greenist, 4,5+1 ve 5+1 dairelerde peşin alımlar için anında yüzde 22 indirim fırsatı sunuyor. Yaz kampanyası dahilinde sunulan avantajlı fiyatlar, 23 Haziran’a kadar geçerliliğini koruyor. 

Bakanlar Kurulu tarafından KDV ve tapu harcı oranlarında uygulanan teşvik kararına Saray Grup da destek veriyor. Greenist projesinde dairelerin yüzde 70’i satılırken, kalan konutları kaçırmak istemeyenler için avantajlı kampanyalara bir yenisi ekleniyor. 148 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen 5+1 ve 4,5+1 geniş dubleks daireler ise kampanya kapsamında yüzde 22 indirimle satılıyor. 

Eşyaların kaplayacağı alanı dert etmeden evini dilediği gibi dekore etmek ve sıkışmadan özgürce yaşamak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği kampanya 23 Haziran Cumartesi gününe kadar devam ediyor. 

Greenist’in sosyal alanları arasında bulunan oyun parkları, özel çocuk kulübü, okul servisi bekleme alanı, hobi odaları, kafe ve restoran, çok amaçlı spor sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet parkuru, fitness salonu, sauna, buhar ve masaj odaları, pilates ve yoga odaları 7’den 70’e her yaşa hitap ediyor. 

Greenist konutları, merkezinde insanın yer aldığı doğal bir hayata davet ediyor. İstanbul’daki çok özel konumuyla, Havaalanına 6,5 km. E-5 otoyoluna 6 km, TEM otoyoluna ise sadece 5,5 km. mesafede yer alan Greenist aynı zamanda  bölgenin en iyi ve seçkin eğitim kurumları ile sağlık merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor.   

Web: http://www.greenist.com.tr/