Kartal Arma Menta'da 7 ay erken teslim heyecanı!

Kartal Arma Menta'da 7 ay erken teslim heyecanı! Kartal Arma Menta'da 7 ay erken teslim heyecanı!

Okkalar İnşaat'ın Arma Menta projesinde teslimler 7 ay öne çekildi. Normalde 2019 yılının Haziran ayında teslim edilecek proje 2018 yılının Aralık ayında teslim edilecek.


Okkalar İnşaat imzası ile hayata geçirilen Arma Menta projesinin inşaat çalışmaları tam gaz devam ediyor. Kartal'da yer alan projede büyük bir sürpriz yaşandı. Projede teslimler 7 ay erkene çekildi. Proje 2018 yılının Aralık ayında teslim edilecek. 


Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, "Konut satışlarında düşüş yaşandığı iddialarına rağmen hayata geçirdiğimiz projemizin ne satışlarında ne de inşa sürecinde bir aksama yaşadık. Hatta projemizi 7 ay erken teslim edeceğiz. Projenin satışında ve inşasında herhangi bir aksaklık yaşanmamasındaki en önemli etken, bulunduğu Kartal lokasyonunun konut amortisman süresinin en kısa olan bölgelerden biri olmasıdır. Bunun dışında üretilen projenin kalitesi ve yüksek kar vaat etmesi de önemli etkenler arasında sayılabilir. Ayrıca müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamak şirket politikamızdır. Bu amaçla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz." ifadelerini kullandı. 


"Ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz"

Projeleri hayata geçirirken kaliteden ödün vermediklerini belirten Okka, "Sektörde 40 yıllık geçmişi olan bir aileden geliyoruz. Şirket olarak doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle kentsel dönüşüme giren bölgeleri tercih ediyoruz. Bu sayede hem depreme dayanıksız yapıların dönüşümünü sağlayarak güvenli konutlar inşa ediyoruz hem de ülkemizin çehresini yenileyerek estetik görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz. Başarımızın sırrı da burada gizli" açıklamasında bulundu. Kartal Arma Menta projesinin teslim tarihine kadar yatırımcısına yüzde 50 kar sağlayacağını öngördüklerini belirten Okka, "Yüksek kazanç vaat eden projemizde yatırımcılarımıza sunduğumuz en temel avantaj, banka kredisi kullandırmak. Bu durum yatırımcımız için de büyük bir güven oluşturuyor. Yatırımcı kullandığı banka kredisi ile hem dairesini hem de parasını garanti altına almış oluyor" dedi.


Yüksek yaşam standartı ile buluşun

Arma Menta projesi 158 adet daire ile 9 ticari birimden meydsana gelitor. Projedeki dairelerin alanları 82 metrekare ile 136 metrekare arasında değişiyor. Çeşitli sosyal donatı alanlarının yer aldığı projede kış bahçesi, servis bekleme alanı, kapalı otopark, açık misafir otopark alanı, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitnesscenter bulunuyor. 

 

http://armamenta.com.tr/