Kaynak Yapı Çamlı Bahçe Evleri'nde son 2 villa!

Kaynak Yapı Çamlı Bahçe Evleri'nde son 2 villa!

7 bin metrekarelik alanda inşa edilen Çamlı Bahçe Evleri'nde toplam 7 villa bulunuyor


 

Kaynak Yapı tarafından inşa edilen ve toplam yedi villadan oluşan Çamlı Bahçe Evleri’nde son iki villanın 500 metrekare, taban oturumları 100 metrekare. Ayrıca 1000 metrekarelik de bahçeleri bulunuyor. 

Yedi bin metrekarelik alana inşa edilen Çamlı Bahçe Evleri’nde yüzde 90 yeşil alan bulunuyor. İnşaat için yüzde 10′luk bölüm ayrıldı. 7 bin metrekarelik alanda inşa edilen Çamlı Bahçe Evleri’nde toplam 7 villa bulunuyor. 2008 yılının Temmuz ayında inşaatına başlanan projede tüm villaların yapımı yaklaşık iki ay önce tamamlandı.

Çamlı Bahçe Evleri’nde villaların giriş katında salon, mutfak, rüzgarlık, tuvalet ve antre bulunuyor. Giriş katlar 124 metrekare olarak tasarlandı. Birinci katta ise ebeveyn yatak odası, giyinme odası, ebeveyn banyo, misafir yatak odası ve banyosu, balkon, çocuk yatak odası, antre, galeri boşluğu var, alanı 161 metrekare. Çatı katlarında teras ,yatak odası, banyo, şark salonu mevcut. Toplam alanı 53 metrekare. 120 metrekarelik bodrum katlarda ise hobi odası, tuvalet, yardımcı odası, yardımcı banyosu, çamaşır odası, teknik oda bulunuyor.

0216 328 60 28

www.camlibahceevleri.com