Kayseri Büyükşehir'den satılık 21 arsa!

Kayseri Büyükşehir'den satılık 21 arsa! Kayseri Büyükşehir'den satılık 21 arsa!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kentin farklı mahallelerinde yer alan 21 arsayı ihaleyle satışa çıkarıyor.Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehrin farklı mahallelerinde yer alan 21 arsayı ihaleyle satışa çıkarıyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, 12 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan olan ihalelerle mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan toplam 21 arsanın satışı yapılacak.

12 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek olan ihalede Anbar, 19 Mayıs, Pervane, Beyazşehir ve Konaklar mahallelerindeki 6 adet konut alanı arsası ile Pervane Mahallesi’ndeki 2 adet ticaret alanı arsasının satışı yapılacak.

Aynı gün saat 14.15’te gerçekleştirilecek olan ihalede ise Şehir Hastanesi yanındaki arsalar satışa çıkarılacak İhaleyle satışa çıkarılacak olan arsalar arasında 5 adet konut alanı arsası, 6 adet konut+ticaret alanı arsası, 1 adet ticaret alanı arsası ve 1 adet de özel eğitim tesisi alanı arsası bulunuyor.
İhalelere katılmak isteyen yatırımcıların en geç ihale günü olan 12 Haziran Çarşamba günü saat 13.30’a kadar müracaatlarını yaptırmaları gerekli.