Keller Williams, Türkiye'de büyüyor!

Keller Williams, Türkiye'de büyüyor!Keller Williams, franchise sistemiyle Türkiye’de büyüme devam ediyor. Bugün itibariyle 10 bölge müdürlüğü ve 500 danışmana sahip olan şirket, 10 yıllık büyüme planı çerçevesinde 80 bölge müdürlüğü ile 7 bin danışmana ulaşmayı hedefliyor.


Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, franchise sistemiyle Türkiye’de büyüme devam ediyor. Bugün itibariyle 10 bölge müdürlüğü ve 500 danışmana sahip olan şirket, 10 yıllık büyüme planı çerçevesinde 80 bölge müdürlüğü ile 7bin danışmana ulaşmayı hedefliyor. Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol “Geleneksel franchise sisteminin aksine, Keller Williams olarak adaylarımızla süreçlerimizi yönetiriken çok titiz davranıyoruz. Keller Williams, başarısı kanıtlanmış model ve sistemlere sahip eşsiz kültürü olan farklı bir kurum. Bizim için, model ve sistemlerimizi takip edecek ve kültürümüze uyan doğru liderle iş birliği yapmak olmazsa olmazımız. Biz, başarının doğru insanlarla işbirliği yaparak elde edildiğine inanırız. Geçen yıl içinde Keller Williams danışmanları gelirlerini yüzde 82 oranında arttırdı. ” dedi.


Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Türkiye’de 10 bölge müdürlüğü ve 500 gayrimenkul danışmanı ile hizmet veren Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, 10 yıl içinde 80 bölge müdürlüğü ve 7 bin satış danışmanına ulaşmayı planladıklarını belirterek “Geleneksek franchise sisteminin aksine farklı bir sistemimiz var. Rakiplerimize oranla aynı bölgede birden çok ofis açmak yerine bölgeyi tek bir kişiye emanet ediyoruz ve söz konusu bölgede tek bir bölge müdürlüğü açıyoruz. Bölge müdürlüklerimizde ortalama danışman sayısı 60. Böylece alışılmış modelin aksine daha verimli bir iş modeli ile nitelikli yatırımcılarla işbilrliğine giriyoruz. Bölge Müdürlüklerinin lisans bedeli bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Yatırımcılar ile iş modelini çalışıp, lisans bedelini birlikte belirliyoruz. Lisans bedeli 50 bin dolardan başlıyor ve 10 yıllık süre ile ödüllendiriliyor.” dedi.


Tüm sektörler arasında en iyi eğitim veren firma

Franchise verdikleri kişilerin aynı zamanda iş ortakları olduklarını belirten Erol, bu nedenle dikkatli seçimler yaptıklarını söyledi. Ortaklık konusunda başvuru yapan adaylarla yaklaşık 2 ay gibi karşılıklı bir tanıma süreci yaşadıklarını anlatan Erol “4 tane kritik mülakat yaptığımız ve farklı işe alım tekniklerinden yararlandığımız bir sürecimiz var. Bu süreci yaşadıktan sonra karşılıklı olarak devam etmeye karar verirsek 10 yıllık bir iş planı çalışıyoruz. Kişilerin Keller Williams model ve sistemine uygun olup olmadığını anlıyoruz ve işe başlıyoruz” dedi. Keller Williams franchise sisteminin diğer sistemlere göre çok daha karlı olduğunu da hatırlatan Erol “Franchise ofislerimizin %98’i karlı işletmeler. Bu oran, dünyada gayrimenkul değil hiç bir franchise sisteminde kolay karşılaşılmayan bir oran. Hedefimiz, %100 karlılığı yakalamak. Bunun için eğitim ve gelişime büyük önem veriyoruz. Keller Williams, 2015 yılında tüm sektörler arasında en iyi eğitim veren firma seçildi. Keller Williams Türkiye olarak, biz de eğitime büyük yatırım yapıyoruz. 2015 yılında iş ortaklarımıza 4.700 saat eğitim verdik ve yeni eğitimler ile gelişmeye devam edeceğiz ” dedi.Haber Star Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


DÜNYANIN en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, franchise sistemiyle Türldye'de büyüme devam ediyor. Bugün itibariyle 10 bölge müdürlüğü ve 500 danışmana sahip olan şirket, 10 yıllık büyüme planı çerçevesinde 80 bölge müdürlüğü ile 7bin danışmana ulaşmayı hedefliyor. Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol "Geleneksel franchise sisteminin aksine, Keller Williams olarak adaylarımızla süreçlerimizi yönetirken çok titiz davranıyomz. Bizim için, model ve sistemlerimizi takip edecek ve kültürümüze uyan doğru liderle işbirliği yapmak olmazsa olmazımız. Geçen yıl içinde Keller Williams danışmanları gelirlerini yüzde 82 oranında arttırdı" diye konuştu. 


Star


Haber Bugün Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


En büyük gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Keller Williams, franchise sistemiyle Türkiye'de büyüme devam ediyor. Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, Bugün itibariyle 10 bölge müdürlüğü ve 500 danışmana sahip olan şirketinin, 10 yıllık büyüme planı çerçevesinde 80 bölge müdürlüğü ile 7 bin danışmana ulaşmayı hedeflediğini duyurdu. Şirketin franchise için lisans bedeli 50 bin dolardan başlıyor. 


Bugün