Antep AVM İcra

Antep AVM İcra

T.C. Gaziantep 5. İcra Müdürlüğü, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesi Gazi mahallesinde bulunan ve üzerinde Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatı bulunan arsayı 86 milyon 871 bin 373 TL'den satışa çıkardı

Gaziantep'te Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatı106.7 milyon TL'ye icradan satılık!

T.C. Gaziantep 6. İcra Müdürlüğü, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesi Gazi mahallesinde bulunan Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatını 106 milyon 773 bin 660,83 TL'den satışa çıkardı. Satış, 13 Mart 2012 Salı günü 10:00-10:15 saatleri arasında gerçekleştirile

Gaziantep'te Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatı 86.8 milyon TL'ye icradan!

T.C. Gaziantep 5. İcra Müdürlüğü, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesi Gazi mahallesinde bulunan ve üzerinde Antep AVM ve 5 yıldızlı otel inşaatı bulunan arsayı 86 milyon 871 bin 373 TL'den satışa çıkardı

Susurluk Outlet AVM 18.1 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Susurluk İcra Dairesi, 35 adet dükkan bulunan Outlet AVM'yi icradan satışa çıkardı. 

Çerkezköy KİPA AVM icradan 43.1 milyon TL'ye satılıyor!

Çerkezköy İcra Dairesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde bulunan arsa ve üzerindeki KİPA AVM'yi satıyor. Gayrimenkulün ihale bedeli 43 milyon 153 bin 267 TL olarak belirlendi. 

Samsun Makro AVM 62.8 milyon TL'ye icradan satışta!

Samsun İcra Dairesi, Samsun ili, İlkadım ilçesi, Kıran Mahallesi, 6430 ada 1 parselde yer alan Makro AVM'yi 62 milyon 821 bin 214 TL'ye icradan satıyor...

Özgür Tort: AVM kiralarının TL'ye çevrilmesini destekliyoruz!

Migros Ticaret AŞ İcra Başkanı Özgür Tort yaptığı açıklamada AVM kiralarının TL'ye çevrilmesini desteklediklerini söyledi.

3. havalimanının Outlet AVM'sine büyük talip!

Gürsoy Yatırım Holding adından söz ettirmeye devam ediyor. Gürsoy Holding İcra Kurulu Üyesi ve CFO’su Murat Saraç: ‘’İstanbul 3. havalimanında yapılması düşünülen Outlet AVM ‘ye de talibiz’’ dedi.

NG Grup Sapanca'da AVM açacak!

Porselen, seramik, makine, otelcilik ve ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren NG Grubu, Sapanca'dan Antalya'ya uzanan yol üstü arazilerinde alışveriş merkezleri açacak. NG Hotels İcra Kurulu Başkam Hediye Güral Gür AVM zincirinde ilk adımı Sapanca'da attıklarını belirtti.

İzmir Karşıyaka Agora AVM, Çiğli'de açılacak!

Agora AVM İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, "Balçova Agora'yı 13 yıldır 101 milyon 800 bin kişi ziyaret etti. Biz de İzmir Karşıyaka'ya Agora'yı getireceğiz" dedi.

Sancaktepe Osmanlı Çarşısı AVM'deki düğün salonu icradan satılıyor!

İstanbul Anadolu 10. İcra Dairesi, Sancaktepe Osmanlı Çarşısı AVM'de bulunan düğün salonunu satışa çıkardı. Söz konusu düğün salonunun toplam satış bedeli 4 milyon 800 bin TL olarak belirlendi.

Aksaray Efor AVM icradan 5.5 milyon TL'ye satılıyor!

Aksaray 1. İcra Dairesi, Kılıçarslan'da bulunan Efor AVM'yi satışa çıkardı. Söz konusu AVM'de satılan bölümlerin toplam bedeli 5 milyon 550 bin TL olarak belirlendi.

Sevkon Gayrimenkul'den Balıkesir'e AVM!

Sevkon Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Balıkesir Burhaniye'de ilk AVM projesini hayata geçiriyor. Şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Nuri Sevil, Tariş arazisine inşa edilecek AVM'yi 2016 sonunda hizmete açacaklarını söyledi

Aksaray Efor AVM'de 5 milyon TL'ye satılık 7 mağaza!

Aksaray 1. İcra Dairesi, Aksaray Merkez'deki Efor AVM'de bulunan 7 mağazayı satışa çıkardı. Söz konusu mağazaların toplam bedeli 5 milyon 28 bin TL olarak belirlendi.

Aksaray Efor AVM'de icradan 3.1 milyon TL'ye 3 mağaza!

Aksaray Merkez'de bulunan Efor AVM C bloğunda bulunan 3 mağaza, Aksaray 1. İcra Dairesi tarafından 16 Haziran 2015 günü 09:30 ile 10:10 arası ihale ediliyor.

Efor AVM C Blok icradan 5.5 milyon TL'ye satılıyor!

Aksaray Merkez'de bulunan EFOR AVM C Blok, Aksaray 1. İcra Dairesi tarafından 28 Nisan 2015 günü saat 09:30 ile 09:55 arası ihale ediliyor.

Antep AVM İcra Haberi

Antep AVM İcra

Verilen ilan şöyle;

 

T.C. GAZİANTEP 5. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ DOSYA NO 2011/5501 Esas GAZİANTEP 5.İCRA MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞ İLANI Bir   borçtan   dolayı   hacizli   bulunan   ve   altta tapu   kaydı, özellikleri   ile   satış   şartları   belirtilen   taşınmaz müdürlüğümüzce Açık arttırma suretiyle satılarak paraya çevrilecektir. Satış ilanı ilgililerin adreslerine posta ile tebliğe gönderilmiş olup adreste tebligat yapılamaması veya adresi bilinmeyenler içinde işbu satış ilanını, ilanen tebliğ yerine geçeceği ilan olunur. Satılmasına karar verilen taşınmazların cinsi, kıymeti, adedi evsafı: TAPU KAYDI: Gaziantep İli, Şehitkamil ilçesi Gazi Mahallesi Ada 275,Parsel 75'de kayıtlı 16313.35 M2 lik arsanın tamamı dosya borçlusuna aittir. Bulunduğu yer: Borçluya ait işbu taşınmazı tapu kaydında da her ne kadar arsa olarak görülmekte ise de üzerinde ANTEP AVM ve 5 YILDIZLI...