05 / 07 / 2022

çayırova gök deniz konutları

çayırova gök deniz konutları

Gök Deniz Konutları"nda metrekare fiyatları 1.600 TL"den başlıyor. Proje kapsamında yer alan deniz ve havuz manzaralı dairelerin metrekare fiyatları 1.800 TL ile 2 bin TL arasında değişiyor

Gölcük Belediyesi, Çayırova'da arsa satıyor!

Kocaeli İli Gölcük Belediye Başkanlığı, Çayırova'da yer alan arsa için satış ihalesi düzenliyor. İşte detaylar...

Kocaeli Çayırova'da 12 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Gebze 2. Satış Memurluğu tarafından Kocaeli İl, Çayırova İlçe, Şekerpınar Mahallesi'nde bulunan boş arsayı 12 milyon 77 bin 100 TL'ye satıyor. Gayrimenkulün ihalesi 25 Aralık 2020 günü gerçekleşecek.

Reysaş GYO Çayırova'daki deposunu yıllık  2.7 milyon TL'ye kiraya verdi!

Reysaş GYO, Kocaeli İli Çayırova İlçesi Akse Mahallesi bulunan 63 bin 189 metrekarelik deponun 5.500 metrekarelik depolama alanını "Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Tic.A.Ş."ye 1 seneliğine 2 milyon 700 bin TL'ye kiraya verdi. 

Reysaş GYO Çayırova'daki deposundan aylık 200 bin TL kazanacak!

Reysaş GYO, Çayırova'daki  2080 Ada 1 Parsel üzerindeki 23 bin 188,45 metrekare arsa üzerindeki 3 bin 500 metrekarelik çatı depolama alanına ek 2 bin 500 metrekare depolama alanı ek protokol yapılarak "Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Tic.A.Ş."nin müşterilerinde kullanıma sunulmak üzere 200 bin TL'ye

Çayırova Devlet Hastanesi projesi meclis gündeminde!

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde yapımı planlanan devlet hastanesi projesinin başlangıç ve bitiş tarihleri meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Türkkan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Reysaş GYO Çayırova Akse'deki deposunu 400 bin TL'ye kiraya verdi!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kocaeli Çayırova Akse'deki deposunu Ak23 Gıda'ya 1 seneliğine kiraya verdi. Depodan 1 senede yaklaşık KDV dahil 400 bin  TL gelir elde edilecek.

Çayırova Belediyesi'nden 85.4 milyon TL'ye satılık 49 iş yeri!

Çayırova Belediyesi, 5498/6 ada parseldeki 49 iş yerini ihale ile satıyor. İhale 31 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşecek..

Çayırova Belediyesi'nden 14.6 milyon TL'ye satılık 10 arsa!

Çayırova Belediye Başkanlığı tarafından Şekerpınar Mahallesi'ndeki 10 arsa satışa çıkıyor. Kapalı teklif usulüyle gerçekleşecek gayrimenkullerin satış bedeli 14 milyon 627 bin TL olarak belirlendi. 

Çayırova Devlet Hastanesi'nin temeli yıl içinde atılıyor!

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, "Çayırova'ya hastane yapımını yatırım programına koyduk. Şimdi projeleri yapılıyor. Bu yıl içinde inşallah temelini atacağız ve en geç 3 yıl içerisinde de Çayırova son derece modern güzel bir hastaneye kavuşacak" diye konuştu.

Kocaeli’nin en büyük kültür merkezleri Çayırova'da!

Kocaeli Çayırova Belediyesi tarafından hayata geçirilen Cumhuriyet Mahallesi Kültür Merkezi ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ilin en büyük kültür merkezi olacak şekilde inşa ediliyor.

Kocaeli Çayırova'da gündem arsa kamulaştırılması!

Kocaeli Çayırova Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı gerçekleşti. Yatırım ve projelerin konuşulduğu toplantıda, arsa kamulaştırılması gündeme geldi.

Kocaeli Çayırova'da 32.3 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Kocaeli Çayırova Belediyesi, İnönü Mahallesi, Akse Mahallesi ve Şekerpınar Mahallesi'nde bulunan 3 arsayı satıyor. İhale 05 Nisan günü gerçekleşecek..

Göztepe Stadı için Mart ayında ihaleye çıkılacak!

İzmir Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, TOKİ tarafından inşa edilecek Göztepe Stadı için Mart ayında ihlaleye çıkılacağını söyledi. Sepil, "Stadı 20 bin 35 kişilik yapacağız'' dedi.

çayırova gök deniz konutları Haberi

çayırova gök deniz konutları

Alman İnşaat"ın Gebze-çayırova bölgesinde inşa ettiği Gök Deniz Konutları"nda dairelerin metrekaresi 1.600 TL"den başlıyor. Bu fiyatlar, orman ve doğa manzaralı dairelerde 1.600 TL ile 1.700 TL arasında, deniz ve havuz manzaralı dairelerde 1.800 TL ile 2 bin TL arasında değişiyor.
Toplamda 128 daireden meydana gelen proje 2 blok olarak inşa ediliyor.   Konum olarak E-5 bağlantı yoluna yakın bir bölgede yükseliyor. Proje kapsamında 73 metrekare ile 174 metrekare   arasında değişen daire türleri bulunuyor.
Gök Deniz Konutları; 1+1 bahçeli müstakil, 2+1 bahçeli ve ara kat, 3+1 ara kat, 2+2 teraslı çatı dubleks, 3+1 ara kat dubleks, 4+1 teraslı çatı dubleks, 5+1 bahçeli dubleks dairelerden ...