DAP Yapı Tango Kule

DAP Yapı Tango Kule

Tango kule satılık daire bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. 70 milyon liralık yatırım bedeli ile hayata geçirilen Tango Kule projesi 2 blok halinde inşa ediliyor

Dap Yapı Tango Kule teslim tarihi!

Dap Yapı Tango Kule teslim tarihi olarak hemen belirlendi. Maltepe'de yer alan proje kapsamında yer alan konutlar stüdyo ve 1 oda 1 salondan meydana geliyor

Dap Tango Kule Maltepe'nin havadan son görüntüleri!

Maltepe'de yer alan Tango Kule projesi Dap Yapı imzası ile inşa ediliyor. 129 adet 1+0 ve 63 adet 1+1 daireden meydana gelen Tango Kule 10 bin metrekare arsa alanına sahip

Maltepe Tango Kule'nin havadan yeni videosu!

Dap Yapı tarafından Maltepe bölgesinde hayata geçirilen Tango Kule projesi 29 Ağustos 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden olan kameraman Sayen Kaspar tarafından havadan görüntülendi.

Tango Kule nerede?

Tango Kule nerede sorusunun yanıtı ve iletişim bilgisi şöyle: Altayçeşme Mh. Çam Sokak No:16 Maltepe - İstanbul - Tango Kule telefon numarası: 444 33 39

Tango Kule Dap Yapı'nın havadan yeni videosu!

Toplam 192 konuttan meydana gelen Tango Kule projesi Maltepe'de yer alıyor. Satışların tamamlandığı Tango Kule projesi Dap Yapı imzası taşıyor. Tango Kule projesi www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Tango Kule teslim tarihi!

Tango Kule teslim tarihi olarak 2014 yılı olarak belirlenmiş durumda. Dap Yapı’nın imzası ile hayata geçirilen Tango Kule projesi lokasyon olarak İstanbul'un Anadolu yakasında Maltepe'de yer alıyor...

Dap Yapı Tango Kule'nin havadan son görüntüleri!

Tango Kule projesi www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından görüntülendi

Tango Kule ödeme planı!

Teslimlerin 2014 yılında yapılacağı Tango Kule ödeme planı için haberimizden yararlanabilirsiniz...

Maltepe Tango Kule satılık daire!

Dap Yapı'nın hayata geçirdiği Maltepe Tango Kule satılık daire fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için haberimizi inceleyebilirsiniz...

DAP Yapı, Tango Kule’de insani duyguları harmanladı! Tıklayın ve izleyin!

Ocak ayında satışa çıktığı Burgu Kule’den sonra DAP Yapı, Nisan ayının ilk günlerinde “Dans eden mimari “ sloganı ile Tango Kule’yi satışa çıkardı. Burgu Kule ile birlikte 10 bin metrekarelik arsayı ve sosyal donatıları paylaşan Tango, iki kuleden oluşuyo

Dap, Burgu, Tango, Vazo ve Dalga kulelerinin işletmesini Rotana'ya verdi!

DAP Yapı, 600 milyon lira yatırımla inşa ettiği Burgu, Tango, Vazo ve Dalga kulelerinin işletmesi için uluslararası otel zincirlerinden Rotana ile anlaştı.

Dap Yapı Körfez firması Rotana ile sözleşme imzaladı!

Dap Yapı, Maltepe'de hayata geçirdiği Burgu, Tango, Vazo ve Dalga kulelerinin işletmesi için Körfez firması Rotana ile el sıkıştı. İşletme için 15 yıllığına anlaşıldı.

Dap Yapı Dubaili Rotana ile anlaştı!

Dap Yapı, Maltepe’de inşa ettiği ‘Burgu’ ve ‘Tango’ kulelerini işletmesi için Dubaili ‘Rotana’ şirketiyle anlaştı. Dap Holding Başkanı Yılmaz, “Diğer iki kuleyi 2016’da açacağız” dedi

Dap Yapı ve Rotana Otelleri basın toplantısı ertelendi!

Dap Yapı ve Rotana Otelleri olarak, “Burgu Arjaan by Rotana & Tango Arjaan by Rotana” otellerinin açılışı dolayısıyla düzenlenmesi planlanan 2 Eylül 2015'de yapılacak basın toplantısı ileri tarihe ertelendi.

DAP Yapı projeleriyle Kartal ve Pendik'i şaha kaldıracak!

Burgu, Dalga, Tango Kule gibi eşsiz eserleri Maltepe'ye kazandıran DAP Yapı, şimdi de istMarina ve Polisan arazisine yapacağı yeni projelerle Kartal'ı ve Pendik'i şaha kaldıracak.

DAP Yapı, Adam Kule'ye ilgiden memnun!

İstMarina, DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kuleler'i sektöre kazandıran DAP Yapı; Kartal Dragos'ta yer alan Adam Kule projesi için ön talep toplamaya başladı.

Dap Yapı, Adam Kule için ön talep topluyor!

“İst Marina”, “Dap Vadisi”, “Burgu”, “Tango”, “Dalga” ve “Vazo Kuleler” gibi projelerle tanınan Dap Yapı, bu kez Kartal Dragos’taki “Adam Kule” için talep toplamaya başladı.

DAP Yapı'nın beş yıldızlı otel konsepti başlıyor!

Abu Dabi merkezli Rotana Arjaan 'la işbirliği yapan DAP Yapı, Rotana'nın lüks, konfor ve tecrübesini, kurumsal otel işletim sistemiyle Burgu, Dalga ve Tango projelerine taşıdı.

DAP Yapı Pendik'te benzeri olmayan karma proje yapıyor!

Vazo, Burgu, Tango gibi emsali az görülen projelere imza atan DAP Yapı, Pendik’te 220 bin metrekarelik alana dünyada benzeri olmayan üniversiteli karma proje yapıyor.

Dap Yapı, Abu Dabi merkezli Rotana Arjaan ile işbirliği yaptı!

DAP Yapı 'nın, Maltepe'deki Burgu ve Tango Kuleleri 'nin dairelerinde Ortadoğu 'nun en büyük oteller zinciri devi Abu Dabi merkezli Rotana Arjaan ile işbirliği yapıldı.

Dap Yapı'dan dört yeni proje geliyor!

İnşaat sektöründe son yıllarda hayata geçirdiği Dap Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule ve İstMarina gibi projelerle tanınan Dap Yapı, dört yeni projeyi daha gündemine aldı.

Dap Yapı, 30 milyon liralık yatırımla Kartal'ın altyapısını hazırlıyor!

Dragos Royal Towers, Dap Royal Center, Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule ve Vazo Kule'nin ardından dev proje İstMarina'yı satışa sunan Dap Yapı, 2015 yılında da projelerine devam edecek.

Dap yapı 8 projeyle kendi ödül rekorunu kırdı!

DAP Yapı, Kartal'daki İstMarina, Çağlayan'daki Ofis Vadisi ve Vazo, Burgu ve Tango Kuleler gibi 8 farklı projeyle katıldığı European Property Avvards'tan 15 ödül ile döndü.

DAP Yapı Tango Kule Haberi

DAP Yapı Tango Kule

İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de hayata geçirilen Tango Kule projesi Dap Yapı imzası taşıyor. Tango Kule satılık dairelere geçmeden önce projeyle ilgili bilgi verelim.


Tango Kule satılık daire tipleri stüdyo ve 1 oda 1 salon olarak tasarlandı. Bu yıl tamamlanacak olan projede 129 adet 1+0 ve 63 adet 1+1 daire bulunuyor.


2 blok halinde inşa edilen Dap Yapı Tango Kule'de cafe, restoran, kapalı otopark, kat hizmeti, danışmanlık, yüzme havuzu, lobi, yürüyüş parkurları ve daha bir çok sosyal imkanlar yer alıyor. 


Tango Kule satılık dairelerde 1+0 daireler 43 ila 62 metrekare arasında 1+1 daireler ise 56 ila 79 metrekare arasında değişiyor. Dap Yapı Tango Kule ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. 


Dap Yapı Tango Kule fiyat listesi için 444 33 39 numaralı hattan satış ofisi...