25 / 05 / 2022

Dumankaya inşaat flex Kurtköy

Dumankaya inşaat flex Kurtköy

Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy daire fiyatları 176 bin liradan başlayarak değişiyor. 36 ay vade farksız ödemelerin yapıldığı Dumankaya Flex Kurtköy projesinde konutların teslimleri hemen yapılıyor...

Dumankaya Flex Kurtköy nerede?

Dumankaya Flex Kurtköy nerede? sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz. Daire teslimlerinin hemen yapıldığı Dumankaya Flex Kurtköy'de stüdyo dairelerin satış fiyatları 189 bin liradan başlayarak değişiklik gösteriyor...

Kurtköy Dumankaya Flex satılık daire!

Kurtköy Dumankaya Flex satılık daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak müşterilere sunuluyor. Fiyatlar ise 185 bin TL'den başlıyor

Dumankaya Flex satış ofisi!

Dumankaya imzası ile yükselen ve 5 bloktan oluşan Dumankaya Flex satış ofisi projenin bulunduğu alanda yer alanda yer alıyor. Dumankaya Flex projesinde konutlar 165 bin liradan başlıyor...

Dumankaya Flex Kurtköy nerede!

Dumankaya Flex Kurtköy nerede sorusunun cevabını adresiyle birlikte haberimizin içerisinde bulabilirsiniz...

Dumankaya Flex Kurtköy teslim tarihi!

İnşaat sektörünün devlerinden Dumankaya İnşaat"ın Kurtköy"de hayata geçirdiği Dumankaya Flex Kurtköy"ün temelleri Mart 2011"de atıldı

Dumankaya İnşaat projelerine kaynak arıyor!

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Jale Özgentürk bugünkü yazısında Dumankaya İnşaat'ın durmuş inşaat projelerine kaynak arayışını değerlendirdi. İşte Özgentürk'ün o yazısı...

Dumankaya İnşaat'tan GYODER kampanyasına destek!

Dumankaya İnşaat, ülkemizde yaşanan olayların inşaat sektörü üzerinde oluşturabileceği olumsuz sonuçlarını en aza indirmek için GYODER’in başlattığı konut kampanyasına dâhil oldu.

Dumankaya İnşaat, GYODER’in konut kampanyasına katıldı!

Dumankaya İnşaat, ülkemizde yaşanan olayların inşaat sektörü üzerinde oluşturabileceği olumsuz sonuçlarını en aza indirmek için GYODER’in başlattığı konut kampanyasına dâhil oldu.

Dumankaya İnşaat'tan esnek kampanya!

Tüketici ihtiyaçlarına göre sektörde öncü kampanya ve projeleri hayata geçiren Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyen fakat bütçesini esnetemeyenler için ödeme planlarını esnetiyor.

Reysaş GYO, Dumankaya İnşaat ile ön protokolünü iptal etti!

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 17 Şubat'ta Sancaktepe arsası için anlaştığı Dumankaya İnşaat ile ön protokolünü iptal ettiğini Kamu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyurdu.

Dumankaya İnşaat'ın acı günü! Ahmet Güneş vefat etti!

Dumankaya Pusula Site Yönetimleri Genel Müdürü Ahmet Güneş vefat etti. Ahmet Güneş'in cenazesi yarın Elazığ'dan kaldırılacak. Dumankaya İnşaat taziye ilanı yayınlattı.

Dumankaya İnşaat en beğenilen inşaat şirketi oldu!

Dumankaya İnşaat adına gerçekleştirilen Bilinirlik ve Marka Algı Araştırması'nın Nielsen tarafından hazırlanan 2015 sonuçlarına göre Dumankaya, tüketici beğeni oranını 2014’e göre yükselterek yine açık ara en beğenilen inşaat şirketi oldu.

Dumankaya İnşaat'tan yılın son kampanyası!

Dumankaya İnşaat, cazip ödeme planları ve indirimler ile Dumankaya Flex Office, Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon için tüketici beklentilerine göre hazırladığı yılın son fırsatlarını sunuyor.

Dumankaya İnşaat Galatasaray'a gayrimenkul devredecek!

Galatasaray, forma göğüs reklamı için Dumankaya İnşaat ile 2+1 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre ilk yıl 9, ikinci yıl 10, üçüncü yıl ise 11 milyon lira alacaktı.

GS Dumankaya İnşaat ile sponsorluk anlaşmasını imzaladı!

Galatasaray Spor Kulübü, 4 yıldızlı formasının göğüs reklamı için inşaat sektörünün yenilikçi markası Dumankaya ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Dumankaya İnşaat, Galatasaray'la sponsorluk anlaşması imzaladı!

Galatasaray Spor Kulübü, 4 yıldızlı formasının göğüs reklamı için inşaat sektörünün yenilikçi markası Dumankaya ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Galatasaray, Dumankaya İnşaat ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Galatasaray Kulübü, Dumankaya İnşaat ile 3 sezonluk sponsorluk anlaşması imzalandığını açıkladı. Sarı-kırmızılı kulüp, anlaşma kapsamında 3 sezon için toplam 30 milyon lira alacak.

Dumankaya İnşaat, Galatasaray'a sponsor oldu!

Galatasaray Kulübü, forma sponsorluğu için Dumankaya ile anlaşma sağladığını duyurdu. arı Kırmızılılar, Spor Toto Süper Lig için Dumankaya İnşaat ile 3 yıllığına el sıkıştı. Detaylar Cuma günü açıklanacak.

Dumankaya inşaat flex Kurtköy Haberi

Dumankaya inşaat flex Kurtköy


İstanbul'un Anadolu yakasında Pendik ilçesine bağlı Kurtköy bölgesinde yükselen Flex Kurtköy projesi Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy daire fiyatları 176 bin liradan başlıyor.


Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçenekleri sunuluyor. Dumankaya Flex Kurtköy projesinde dairelerin alanları 56 metrekare ile 154 metrekare arasında değişiyor.


11 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy projesi içerisinde sauna, buhar odası, fitness merkezi, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlar bulunuyor.Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy daire fiyatları!


Dumankaya İnşaat Flex Kurtköy daire fiyatları 56 metrekare stüdyo home ofislerde 176 bin lira ile 196 bin 240 lira arasında, 61 metrekare 1+1 home ofislerde 193 bin 600 lira ile 198...