Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul Danışmanlığı

GDR Danışmanlık Genel Müdürü Cüneyt Güder, "Ne kadar profesyonel satıcı olursa olsun, onun daima bir satış koçuna ihtiyacı olduğunu unutmayın" diyor...

Robot gayrimenkul danışmanı ile çalışmaya hazır mısınız?

Ayşe Fügen Arda, "Teknolojiye dayanan alternatifler gayrimenkul danışmanının yerini alabilir mi?" konulu yazı kaleme aldı. İşte yazının detayları...

Premar yeni gayrimenkul danışmanları arıyor!

Gayrimenkul sektörü kendi işini kurmak isteyen girişimcilere fırsat yaratıyor. Premar Genel Müdürü Hakan Eilkun, açılacak şubeler için yeni gayrimenkul danışmanlarının arandığını söyledi.

Gayrimenkul danışmanlığı girişim fırsatları sunuyor!

Gayrimenkul sektöründe tecrübeli danışman arayışı girişim fırsatları yaratıyor. 5 Haziran'da yürürlüğe giren Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik sayesinde büyümenin hızlanması bekleniyor. Bu çerçevede 7 şirket 2018 sonuna kadar 196 franchise ofis açmayı planlıyor.

Gayrimenkul danışmanlığı üniversite mezunlarının yeni gözdesi!

ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, "Üniversite ve yüksek lisans mezunu birçok girişimci, Gayrimenkul Danışmanlığı sektörüne yöneliyor." dedi.

Gayrimenkul danışmanlığı girişim fırsatları sunuyor!

İnşaat sektöründe son yıllarda yaşanan hızlı büyüme emlakçılıkta da kabuk değişimine yol açtı. Gayrimenkul danışmanlığı girişim fırsatları sunuyor.

Gayrimenkul danışmanlığında sektörel eğitim şartı aranmalı!

‘Gayrimenkulde Liderler Zirvesi’nde konuşan ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, eğitimin sektördeki önemine dikkat çekti.

Coldwell Banker Türkiye dünya birincisi oldu!

Coldwell Banker’ın Türkiye ve Kıbrıs'taki franchiselarından 550 gayrimenkul danışmanının biraraya geldiği "Gayrimenkul danışmanlığının zirvesi" Genblue Türkiye 2017 Bodrum'da başladı.

Emlak sektöründe yeni müşteri nasıl bulunur?

Her sektörde olduğu gibi emlak sektöründe de reklam, daha çok insana ulaşmanın ana kuralıdır. Ne kadar fazla kişiye ulaşılabilirse o kadar fazla yeni müşteri kazanılabilir. Peki Emlak sektöründe yeni müşteri nasıl bulunur?

Mehmet Şahbaz: Gayrimenkul sektörü yasasını bekliyor!

ATO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Şahbaz, ''Günümüz koşullarında inşaatın temelinden tapusunu alıncaya kadarki tüm evrelerinin yeniden düzenlenmesi, emlak danışmanlığı ile ilgili yasanın da bir an önce çıkarılması zorunluluk haline gelmiştir" dedi.

Emlak sektöründe karlı iş kurmak isteyenler dikkat!

Gayrimenkullerin her zaman insanlar için en önemli yatırım aracı olması ve ekonominin de büyümesi ile birlikte, bu alanda destek sağlayan kişilerin varlığı da bir zorunluluk haline gelmiştir.

Eskidji Gayrimenkul 2015 Yılı En Başarılı Ofis Ödülleri sahiplerini buldu!

Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş.’nin, 2015 yılında başarı gösteren Bölge Ortaklarını ödüllendirdiği, geleneksel Türkiye Bölge Ortakları Toplantısı ve Ödül Töreni,20-21 Nisan tarihlerinde Antalya’da WOW Kremlin Hotel’de gerçekleştirildi.

Gayrimenkul danışmanlığına üniversite şartı geliyor!

TBMM’ inde bekleyen ‘Lisanslı Emlak Komisyonculuğu ve Lisanslı Emlak Müşavirliği Yasası’ sektöre disiplin getirecek. Yasa ile gayrimenkul sektöründe bugüne kadar uygulanmayan pek çok standart hayat bulacak.

Denge Gayrimenkul, yatırım uzmanlığı danışmanlığı veriyor!

Denge Gayrimenkul Yatırım ağırlıklı olarak Beylikdüzü bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir ayrıca kişiye özel gayrimenkul yatırım uzmanlığı danışmanlığı vermektedir.

Premises İnşaat Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Sanayi ve Limited Şirketi kuruldu!

Premises İnşaat Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Sanayi ve Limited Şirketi  bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Esen Şahin tarafından kuruldu. 

Mas Group Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mas Group Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün  Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Rami Kamal M. Aboobaideh tarafından kuruldu.

SC Gayrimenkul Danışmanlığı ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SC Gayrimenkul Danışmanlığı ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile bugün Claus Soon-Woo Christiansen ve Selda Durmuş tarafından kuruldu.

Kayaşehir Cengiz Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayaşehir Cengiz Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Beytullah Şahin tarafından kuruldu. 

Cengiz Antikacılık ve Gayrimenkul Danışmanlığı İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Cengiz Antikacılık ve Gayrimenkul Danışmanlığı İthalat İhracat Limited Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Salih Haliloğulları tarafından kuruldu.

Rayberler Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rayberler Gayrimenkul Danışmanlığı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sancaktepe'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Gönek tarafından kuruldu.

YGT Group Gayrimenkul Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

YGT Group Gayrimenkul Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Münevver Mine İyidinç tarafından kuruldu.

Vadi Engin Turizm ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Vadi Engin Turizm ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Engin Bulut tarafından kuruldu.

Saghar Group Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saghar Group Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Babak Sahharıchı ve Sahar Tajık ortaklığıyla kuruldu.

Yaşar Kutlu Gayrimenkul Danışmanlığı Site Yönetimleri Org. Hiz. Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yaşar Kutlu Gayrimenkul Danışmanlığı Site Yönetimleri Org. Hiz. Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Yaşar Kutlu tarafından kuruldu.

Aprilcash Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!     

Aprilcash Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Zakariya Alı F. Ben Halım tarafından kuruldu. 

SKY Star Housing İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

SKY Star Housing İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hamid Shayegan tarafından kuruldu.

World Assist Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

World Assist Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Narine Nalbandyan tarafından kuruldu...

Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul Danışmanlığı Gayrimenkul Danışmanlığı

GDR Danışmanlık Genel Müdürü Cüneyt Güder, gayrimenkul sektöründe satış koçluğunun nasıl yapılması gerektiğini anlattı;

Ülke olarak sıkıntılı süreçten geçiyoruz. Özellikle emlak sektörünün fazlasıyla etkilendiği de doğrudur. Böyle dönemlerde işin üretiminde olan da,  satış yapanda fazlasıyla olumsuz etkileniyor.

Sıkıntılı sürecin en kısa zamanda ülkemizi terk etmesini beklemekle beraber, şüphesiz küreklere de her zamankinden hızlı asılmamız gerekiyor.

Bugünkü konumu biraz rahat bir ortama taşıyarak, örnek benzetmelerle anlatmak istiyorum size.

İçinizden bu adam da kim, ikide bir tuhaf konularla ahkam kesip duruyor diye düşünenleriniz de  vardır belki… Bilemiyorum.

Ben, İşini 24 yıldır severek yapan, işine aşık, profesyonel bir satış pazarlama uzmanıyım.  Niyetim burada ahkam kesmek değil, farkındalık yaratmak!

Gayrimenkul satış pazarlama sektöründe, çok bilinmemekle beraber, konuşulmaya cesaret edilemeyen konuları da, ısrarla önünüze getirmeye çalışıyorum;

Konular çok önemli,

Ne konuşuyorum?

Hayal satarak,...