Genyap Osmanpaşa Evleri kağıthane

Genyap Osmanpaşa Evleri kağıthane

Genyap Osmanpaşa Evleri projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 440 bin liradan başlıyor…

Genyap Osmanpaşa Evleri’nde 440 bin TL’ye 3+1!

Genyap Osmanpaşa Evleri projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 440 bin liradan başlıyor…

Bahçeli doğa evleri konseptine talep artıyor!

Arizon Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özden, “İstanbul nüfus yoğunluğu itibariyle en çok konutun satıldığı şehir olma özelliğini korurken İstanbullularda ise bahçeli doğa evi konseptine talep artıyor” dedi.

Villa’de PIAR’ın Bahçeli Doğa Evleri 420 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta!

Arizon Yapı’nın Villa’de serisinin ilk etabı olan ve Silivri’de yer alan Villa’de PIAR’ın Bahçeli Doğa Evleri 420 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta. Projeden 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Villa’de PIAR’ın Bahçeli Doğa Evleri 390 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta!

Arizon Yapı’nın Villa’de serisinin ilk etabı olan ve Silivri’de yer alan Villa’de PIAR’ın Bahçeli Doğa Evleri 390 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Projeden 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Genyap Kağıthane 7000 satış ofisi!

Genyap Kağıthane 7000 satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Yatırımcılara yeni yaşam fırsatı sunulan proje Genyap İnşaat tarafından Kağıthane'nin Osmanpaşa bölgesinde yükseliyor. 

Genyap Hasbahçe Evleri'nde fiyatlar 675 bin TL'den başlıyor!

Kağıthane’nin Hasbahçe semtinde inşa edilen Hasbahçe Evleri'nde 120 dairenin tamamı 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede daire teslimlerinin Aralık'ta gerçekleşmesi planlanıyor.

Genyap Kağıthane 7000'de yeni yaşam fırsatı!

Genyap İnşaat tarafından hayata geçirilen Genyap Kağıthane 7000 projesi Kağıthane'nin Osmanpaşa bölgesinde yükseliyor. Projede yatırım yapmak isteyenlere yeni yaşam fırsatı sunuluyor.

Beyoğlu Kuleli Evleri Piripaşa iletişim bilgileri!

Yıldırım Yapı Grubu tarafından hayata geçirilen Kuleli Evleri Piripaşa Evleri İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu’nda inşa ediliyor. Proje 2 etap şeklinde dizayn ediliyor. İşte Beyoğlu Kuleli Evleri Piripaşa iletişim bilgileri!

Gazi̇osmanpaşa Belediyesi'nden cami açıklaması!

Gazi̇osmanpaşa Beledi̇ye Başkanlığı: "Çifte Minareli Cami'nin bulunduğu alan şahıs mülkiyetidir ve kamuya ait bir yer değildir" dedi.

Armutlu Doğa Evleri projesi yükseliyor!

Erdem İnşaat Yalova Armutlu yaptığı Şimşek evleri projesinin ardından 2. Projesi olan Armutlu Doğa Evleri projesinin temelini attı.

Yalova Doğa Evleri'nin temeli atıldı!

Erdem İnşaat tarafından hayata geçirilen Doğa Evleri projesinin temeli atıldı. Projenin 5-6 ay içinde tamamlanması bekleniyor.

Piyalepaşa Evleri Beyoğlu 2017 fiyat listesi!

Piyalepaşa Gayrimenkul imzasıyla İstanbul Beyoğlu'da hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesi, kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirildi. Piyalepaşa İstanbul güncel fiyatları 755 bin 400 TL'den başlıyor...

Beyoğlu Piyalepaşa Evleri 2017 fiyat listesi!

İstanbul Beyoğlu Tarlabaşı bölgesinde kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Piyalepaşa İstanbul projesinde fiyatlar 741 bin 500 TL'den başlıyor. Proje 82 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor...

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul Projesi 2017 fiyatları!

Piyalepaşa İstanbul teslimlerinin 2018 yılında yapılması planlanıyor. Vade farksız 24 ay ya da 36 ay ödeme yapılabilen Piyalepaşa Evleri'nde fiyatlar 741 bin 500 TL'den başlıyor...

Genyap Osmanpaşa Evleri kağıthane Haberi

Genyap Osmanpaşa Evleri kağıthane

 

 

 

Genyap Osmanpaşa Evleri projesi Kağıthane’de, GenYap tarafından inşa ediliyor. Projenin inşaatı tamamlandı. Peyzaj çalışmaları yapılıyor. Daire teslimlerinin bir ay içinde yapılması planlanıyor.

 

2010 yılında yapımına başlanan Genyap Osmanpaşa Evleri projesi 4 blok halinde inşa edildi. 29 daireden oluşan Osmanpaşa Evleri’nde ayrıca iki adet villa yer alıyor. Osmanpaşa Evleri projesinde bloklar 7 katlı olarak tasarlandı.

2 bin 800 metrekare alana inşa edilen Osmanpaşa Evleri’nin inşaat alanı 1400 metrekare. Osmanpaşa Evleri’nde 3 oda 1 salon konutlar 135 metrekare ve 4 oda 1 salon konutlar ise 160 metrekare olarak tasarlandı. Satışı tamamlanan villaların büyüklüğü ise 250 metrekare.

Osmanpaşa Evleri’nde 3 oda 1 salon dairelerin fiyatı 440 bin TL’den, 4 oda 1 salon dairelerin fiyatı ise 490 bin liradan başlıyor. Çatı dubleksleri ise 570 bin TL’ye...