kadınlar günü kampanyaları

kadınlar günü kampanyaları

İnşaat firmaları projelerinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 'ne özel kampanyaları başlattı. Kadınlara özel bu kampanyalar sadece 7 ve 8 Mart tarihlerinde geçerli sayılacak.

İnşaat firmaları Kadınlar Günü'ne özel indirimler yaptı!

İnşaat firmaları kadınlar haftasında konutta indirim yaptı. Özyurtlar 2 projesinde konut alıcılarına yüzde 10 indirim sundu. Dumankaya Konsept Halkalı’da 85 bin liraya varan avantaj sağladı.

GÜBRETAŞ, Dünya Kadınlar Günü’nde kadın çiftçileri İzmir’de buluşturdu!

GÜBRETAŞ, Dünya Kadınlar Günü dolasıyla tarımda kadının önemine dikkat çekerek onları bilinçlendirmek ve gelişimlerine destek sağlamak amacıyla kadın çiftçileri bu yıl İzmir’de bir araya getirdi.

İksir Resort Town 8 Mart paketlerini tüketicilere sunuyor!

İksir Resort Town Yaşam ve Tatil Kasabası, kadınların kazanımı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, Kadınlar için yaşam İksir’li ve eğlence dolu bir gün hazırladı.

Dumankaya'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne anlamlı hediye!

Dumankaya İnşaat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde satış ofislerini ziyaret edecek tüm kadın misafirlerine ve kadın çalışanlarına bu güne özel olarak Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) tarafından hazırlanan hediyeleri sunuyor.

Venezia'dan 8 Mart’ta satış ofisine gelen kadınlara kara kalem portresi hediye!

Venedik’in güzelliğini İstanbul’a taşıyan Viaport Venezia, Kadınlar Günü’nü unutmadı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde satış ofisine gelecek her kadın ziyaretçiye, bir ressam tarafından yapılacak kara kalem portresi hediye edilecek.

Metroport AVM’den 30 kadına Medical Park Hastanesi’nden muayene!

“ Mutlu olduğunuz yerde ” sloganıyla ziyaretçilerini her özel günde farklı sürprizlerle karşılayan Metroport AVM, 08 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nde de ziyaretçilerini hediyeye boğacak.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel konut kampanyaları!

İnşaat yatırımcıları bu yıl da kadınları unutmadı. Firmalar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel birbirinden avantajlı kampanyalar başlattı. İşte o projeler...

Terrace Mix Esenyurt'ta Kadınlar Günü'ne özel kampanya! Peşinde yüzde 20 indirim!

İnanlar İnşaat'ın hayat verdiği Terrace Mix Esenyurt projesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel yeni bir kampanya başlatıldı. Kampanya 11 Mart 2012 Pazar günü sona erecek

Kelebek Mobilya 8 Mart’ta 8 mağaza açtı!

Kelebek Mobilya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nünde kadın yatırımcılar ve çalışanlar tarafından işletilecek, 8 yeni mağazasını hizmete açtı...

Ebru Özdemir: Başarının temeli merak ve disiplin!

Dünya Kadınlar Günü Paneli'nde  konuşan Limak Yatırım ve Limak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, ''Türkiye'nin Mühendis Kızları Üniversite Programı’nın burs ve çok yönlü desteklerinden 4 yılda 310 kız öğrenci faydalandı" dedi.

Elite Concept'ten Kadınlar Günü'ne özel indirim! 

Şua İnşaat, Kadıköy Fikirtepe'deki projesi Elite Concept'te 8 Mart Kadınlar Günü'ne özel yüzde 20 indirime ek 8 bin TL ekstra indirim sunuyor. Projede 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar da vade seçeneği sunuluyor...

Gayrimenkul sektörünün 3'te birini kadınlar oluşturuyor!

Maskülen Sektörde Kadın Olmak araştırmasına göre, 3'te biri kadın olan gayrimenkul sektöründe kadınların yüzde 36,7'si üst düzey yönetici olmak, yüzde 15,6'sı tepe yönetici, yani CEO ya da genel müdür olmak, yüzde 20,6'lık kesim de kendi işini kurmak istiyor...

Gayrimenkul sektöründe kadınlar kazanıyor!

Sosyal Güvenlik Kurumu verileri Türkiye’de işyerlerinin yüzde 65’inde 1-3 kişi çalıştığını gösteriyor. Verilere göre, gaayrimenkul faaliyetlerinde kadınlar günlük 110 TL kazanırken, erkekler 109 TL kazanıyor.

TOKİ Hanımeli Kültür Sanat Merkezi açıldı!

Tokat'ta 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Tokat Belediyesi tarafından yapılan TOKİ Hanımeli Kültür Sanat Merkezi açılışı gerçekleştirildi. 

Babacan Holding'ten dayalı döşeli ev kampanyası!

Babacan Holding, Dünya Kadınlar Günü’ne özel kaçırılmayacak bir kampanya başlattı. Proje 8- 18 Mart tarihleri arasında Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde geçerli olacak.

Rönesans Holding'den Dünya Kadınlar Günü'ne özel video!

"Kadınların Rönesansı" başlığıyla yayınlanan videoda, Rönesans çalışanları, "İşini tutkuyla yaptıktan sonra kadın veya erkek olmanın bir farkı yok" mesajını veriyor...

Elite Concept’te Dünya Kadınlar Günü’ne özel indirim ve tatil hediyesi!

Şua İnşaat yüzde 10 indirim ve 48 ay sıfır faiz kampanyasına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel yüzde 8 ek indirim ve tatil fırsatını da ekledi. 

RE/MAX Türkiye'den kadın çalışanlara tam destek!

RE/MAX Türkiye, yüzde 50’ye yaklaşan kadın çalışan oranı ile kadın istihdamı konusunda sektörün öncüsü oldu. RE/MAX Türkiye, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Funda Aksoy ve Özlem Akyol’un kariyer yolculuklarını paylaşıyor.

Mehmet Okay: Bir kadın 'tamam' demezse hiç bir konut satılamaz!

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay EQ’nun Şubat-Mart 2019 sayısındaki "Kadınlar..." başlıklı yazısında, 8 Mart Kadınlar Günü'nü kutladı...

Anneler Günü konut kampanyaları 2018!

İnşaat firmaları projelerinde Anneler Günü'ne özel kampanyalar düzenledi. Projelerden ev alanlara pırlanta yüzükten mobilya çekine kadar birçok fırsat sunuluyor. İşte Konutta Anneler Günü kampanyaları 2018...

Mina Başaran'dan kadınlara son mesaj!

Dubai'den dönerken uçak kazasında yaşamını yitiren Mina Başaran, MAG Mart sayısında Kadınlar Günü'ne özel bir röportaj vermişti.

kadınlar günü kampanyaları Haberi

kadınlar günü kampanyaları

1-) Gökdeniz Kartal/Gülsa İnşaat & Bay Yapı Ortak Girişimi/KartalAnadolu Yakası'nda Kartal'da inşa edilen Gökdeniz Kartal projesi Gülsa İnşaat Bay Yapı Ortak Girişimi'yle yükseliyor. Projede Kadınlar Günü’ne özel, kadın alıcılara 30 bin TL’ye varan ekstra indirim fırsatı sunuluyor.


Sadece 8 Mart günü geçerli olacak kampanya ile mevcut indirimlere ek 10 bin ila 30 bin TL arasında değişen indirimlerle kadınlara ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Alanları 84 metrekare olan 1+1'ler 10 bin, alanları 93 ila 176 metrekare arasında değişen 2+1'ler 20 bin ve alanları 170 ila 195 metrekare arasında değişen 3+1’ler 30 bin TL ekstra indirim ile 8 Mart günü satışa sunuluyor.


204 konutluk butik bir proje özelliği taşıyan projede 26 katlı 2 blok bulunuyor. Mayıs 2014’ten bu yana inşaatı devam eden...