15 / 08 / 2022

Yeşil Gayrimenkul

Yeşil Gayrimenkul

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın 17 Nisan 2015 tarihinde 9,18 olarak belirlenmiş olan kurumsal yönetim derecelendirme notu bugün itibari ile, bir yıl süreyle geçerli olmak üzere 9,19 olarak güncellenmiştir.

Yeşil GYO'nun ayrılma hakkı kullanım süresi sona erdi!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda ayrılma hakkı kullanım süresinin bittiğine ve ayrılma hakkı pay sahiplerine yapılan ödemeyi yayınladı.

Yeşil GYO 2013 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Değerleme Raporu'nu yayınladı.

Yeşil GYO iletişim bilgilerini yayınladı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Yeşil GYO iletişim bilgilerini ve bununla birlikte yeni merkez iletişim bilgilerini yayınladı.

Yeşil Gayrimenkul şirket yetkililerini yayınladı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bağlantı kurulacak şirket yetkililerini açıkladı...

Yeşil Gayrimenkul iletişim bilgilerini yayınladı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketin iletişim bilgilerini yayınladı...

Yeşil Gayrimenkul kredi derecelendirme raporunu güncelledi!

Yeşil Gayrimenkul kredi derecelendirme raporu güncellemesini yayınladı...

Yeşil GYO Genel Kurul Toplantısı 26 Mart'ta!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, Olağan Genel Kurulu Toplantısı 26 Mart 2013 tarihinde gerçekleştiriliyor...

Yeşil GYO'nun sermayesi 1 milyar TL'ye yükseltildi!

Yeşil GYO'nun 400 milyon TL olan kayıtlı sermaye tavanının 1 milyar TL'ye çıkarılmasına karar verildi

Yeşil GYO Esenyurt gayrimenkulü 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul ili, Esenyurt ilçesi, Esenyurt Mahallesi, 2945 Ada 58 nolu Parselde bulunan Şirket hissesine ilişkin 2020-1227 nolu yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. 

Yeşil GYO Tuzla gayrimenkulü 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul, Tuzla, 7454 parselde bulunan şirket hissesine ilişkin KD-GR-1405 nolu yıl sonu değerleme raporu yayınlandı...

Yeşil GYO Büyükçekmece gayrimenkulü 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul, Büyükçekmece, 444 ada 2 nolu parselde bulunan şirket hissesine ilişkin KD-GR-1405 nolu yıl sonu değerleme raporu yayınlandı...

Yeşil GYO Sakarya Arifiye gayrimenkulü 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Sakarya, Arifiye, 256 ada, 9 nolu parselde bulunan şirket hissesine ilişkin KD-GR-1405 nolu yıl sonu değerleme raporu yayınlandı...

Yeşil GYO Innovia 1'deki 73 gayrimenkulün değerleme raporunu yayınladı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Innovia 1'deki 73 gayrimenkulün değerleme raporunu yayınladı...

Yeşil GYO Tuzla'daki gayrimenkulün değerleme raporunu yayınladı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı  İstanbul, Tuzla, 7454 parselde bulunan gayrimenkulünün değerleme raporunu yayınladı

Yeşil GYO Tuzla'daki gayrimenkulün değerleme raporunu yayınladı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı  İstanbul, Tuzla, 7454 parselde bulunan gayrimenkulünün yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Yeşil GYO Esenyurt'taki gayrimenkulün 2017 değerleme raporunu yayınladı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), kamuyu Aydınlatma Platformu'nda 2945 Ada 51 Parselde bulunan 75 adet bağımsız bölüme ilişkin yıl sonu değerleme raporu hakkında açıkladı.

Innovia Terrace projesindeki 18 bağımsız bölüm Yeşil Global İnşaat'a satılıyor!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformunda yapılan yazılı açıklamada Yeşil Gayrimenkul Innovia Terrace projesindeki 18 bağımsız bölümü  Yeşil Global İnşaat'a satmaya karar verdiğini açıkladı. 

Innovia 2'deki 13 bağımsız bölüm Yeşil Yapı Endüstrisi'ne satıldı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformunda yapılan yazılı açıklamada Yeşil Gayrimenkul Innovia 2'deki 13 bağımsız bölümün satımı hakkında bildiri yayınladı.

Yeşil Gayrimenkul 9 aylık faaliyet raporunu yayınladı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformunda yapılan yazılı açıklamada Yeşil Gayrimenkul 9 aylık faaliyet raporunu yayınladı. 

Yeşil GYO'nun 2016 olağan genel kurul toplantısı bugün yapıldı!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 2016 faaliyet yılına ilişkin olağan genel kurul toplantı sonucunu yayınladı.

Yeşil GYO bağımsız denetim kuruluşunu seçiyor!

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2017 yılı ile ilgili olarak yapılacak bağımsız denetim işlemlerini yapacak bağımsız denetim kuruluşunu seçiyor.

Yeşil Gayrimenkul Haberi

Yeşil Gayrimenkul

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın 17 Nisan 2015 tarihinde 9,18 olarak belirlenmiş olan kurumsal yönetim derecelendirme notu bugün itibari ile, bir yıl süreyle geçerli olmak üzere 9,19 olarak güncellenmiştir.


Açıklama: 

Şirketimizin 17.04.2015 tarihinde 9,18 olarak belirlenmiş olan Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu 18.04.2016 tarihinde, bir yıl süreyle geçerli olmak üzere 9,19 olarak güncellenmiştir.

Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. derecelendirme çalışmasında Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) "Kurumsal Yönetim İlkeleri"ni baz alan metodolojisini kullanmıştır. 

Şirketimiz'in kurumsal yönetim ilkelerine verdiği önem, bunu sürekli ve dinamik bir süreç olarak yürütmekteki isteklilik ve bu doğrultuda gerçekleştirmiş olduğu iyileştirmeler göz önüne alınarak, Şirketimiz'in kurumsal yönetim derecelendirme notu aşağıdaki şekilde güncellenmiştir:


ANA BAŞLIK NOTLARI


Pay Sahipleri                                ...