Konutta Kadınlar Günü kampanyası 2017!

Konutta Kadınlar Günü kampanyası 2017!

8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında kampanya atağına geçen inşaat firmaları bu yıl da kadınları mutlu etmeyi başardı. İşte Konutta Kadınlar Günü kampanyası 2017 detayları..


İnşaat firmaları bu yıl da kadınları unutmadı. 8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında kampanya atağına geçen inşaat firmalarından kimi 3 taş yüzük, kimi ise yüzde 12'lere varan indirimler yapıyor. İşte konutta Kadınlar Günü kampanyası olan projeler..


Konutta Kadınlar Günü kampanyası 2017


1-) Daire Kartal'da yüzde 12 indirim


Konutta Kadınlar Günü kampanyası 2017!

Bodur Gayrimenkul imzası ile Kartal'ds hayata geçirilen Daire Kartal projesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında yüzde 10 indirime ilave olarak, yüzde 2 indirim daha yapıyor. Kampanya 8-12 Mart tarihlerinde ev alacaklar için geçerli olacak. Daire fiyatlarının 355 bin TL'den başladığı proje Yakacık Metrosu'na 350 metre, Kartal Metrosu'na ise 950 metre uzaklıkta yer alıyor. 


Web: http://dairekartal.com/2-)Bahçeşehir Strada'da 2+1 alana 3 taş pırlanta


Konutta Kadınlar Günü kampanyası 2017!

Akzirve Gayrimenkul tarafından inşa edilen Bahçeşehir Strada projesinde  8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyası başladı. Kampanyanın bugün başladığı projede 18 Mart tarihine kadar satış ofisine gelerek 2+1 daire satın alanlara 3 taş pırlanta hediye edilecek. Projede ilk etap teslimlerinin 2018 Aralık'ta yapılması planlanıyor.


Web: http://www.stradabahcesehir.com/tr/3-) Babacan Holding'te seyahat veya alışveriş çeki hediye


Konutta Kadınlar Günü kampanyası 2017!

Babacan Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında 4-12 Mart tarihleri arasında konut satın alanlara seyahat veya alışveriş çeki hediye ediyor. 4-12 Mart tarihleri arasında Babacan Holding projelerinden konut alacak kadınlar hem uygun ödeme avantajları ile konut sahibi olacak hem de seyahat veya alışveriş çeki kazanacaklar


Web: http://babacanholding.com/Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com