Kurtköy Avlu projesinde 189 bin TL’ye ev fırsatı!

Kurtköy Avlu projesinde 189 bin TL’ye ev fırsatı!

Firma: Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı

Proje: Avlu Kurtköy


ERGUVAN İnşaat ve Demirbaş Yapı Ortaklığı, Avlu Kurtköy projesinin satışı için düğmeye bastı.Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı, rakip projelere göre yüzde 25 fiyat avantajıyla satışa çıktığını ifade etti.


Projenin Kurtköy’ün gün geçtikçe değerlenen ve kısa vadede Hollywood Caddesi gibi olacağı düşünülen Bakü Caddesi’nde hayata geçeceğini söyleyen Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı, ortaklığa ait arsada yükselen Avlu Kurtköy'ün rakip projelere göre yüzde 25 fiyat avantajıyla satışa çıktığını ifade etti. 


45 MİLYON LİRA YATIRIM 


Yatırım değeri 45 milyon TL olan  Avlu Kurtköy  için yaklaşık 2 ayda yüzde 20 oranında ön talep topladıklarına dikkat çeken Maraşlı, "132 konut ve 1 ticari birimden meydana gelen projemizin inşaatına Aralık 2014’te başlayacağız. Bölgedeki arz hızla yükselen talebi karşılamadığı için Kurtköy'de hızlı bir satış trendi söz konusu. Biz de şimdiden projenin yüzde 20'sini sattık" dedi.  

Avlu konseptiyle tasarlanan projeyle ilgili bilgi veren Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş ise "Fiyatlarımız 189 bin TL’den başlayarak 494 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projenin yüzde 50’sini bu fiyatlar üzerinden satacağız. Konut alıcılarına yüzde 10 peşinat ya da 36 ay vade farksız taksit seçenekleri sunuyoruz” diye konuştu. 


Akşam


projeye sor