Loda Mobilya yeni koleksiyonlarını alıcıyla buluşturuyor!

Loda Mobilya yeni koleksiyonlarını alıcıyla buluşturuyor!2000 yılından beri mobilya sektöründe farklılık yaratan Loda Mobilya'nın yeni koleksiyonları alıcıyla buluşuyor. Loda Mobilya yeni koleksiyonunda modern, konforlu ve fonksiyonelliği ön planda tutup, metal ve ahşabın göz alıcı uyumunu kullandı.


Daytona Yemek Odası, Loda Mobilya’nın modern ve minimal yaklaşımlarını kendine has stiliyle yorumlamasıyla ortaya çıkıyor.  Masa, sandalye, konsol ve sehpa modeli ile tamamlanan koleksiyon, Loda’nın diğer aksesuar ve üniteleri ile daha da zenginleştirilebiliyor. eni koleksiyonları ile farklılık yaratmaya devam eden Loda Mobilya; modern, konforlu ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu Daytona ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor.  “Metal ve ahşabın göz alıcı uyumu” 
Loda Mobilya yeni koleksiyonlarını alıcıyla buluşturuyor!Daytona Yemek Odası, Loda Mobilya’nın modern ve minimal yaklaşımlarını kendine has stiliyle yorumlamasıyla ortaya çıkıyor.  Masa, sandalye, konsol ve sehpa modeli ile tamamlanan koleksiyon, Loda’nın diğer aksesuar ve üniteleri ile daha da zenginleştirilebiliyor. Daytona serisinin alamet-i farikası Daytona Konsol, 4 kapaklı tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Metal detaylar, konsolu daha da özel kılıyor. Orta kapaklarda kullanılan metal kulplar,  ayaklar ile uyum sergiliyor. Ayrıca masa ayağında kullanılan özel kesim tasarım ise bir masa ne kadar farklı tasarlanabilir ki sorusunun cevabını veriyor. Daytona Sandalye de serinin tasarım standartlarının altında kalmıyor. Sırt tasarımındaki hoş detay sandalyeyi sadece şık değil, aynı zamanda çok da konforlu kılıyor. Alternatif olarak sarı rengin de kullanıldığı sandalye tasarımında ise ayak kısmında tercih edilen kapalı profil tasarımı ve kaplamada kullanılan kumaş rengi karar vermekte zorlanmanıza neden olabiliyor. Daytona Yemek Odası’nı dilediğiniz Loda bench modelleriyle de tamamlayabilirsiniz… Yemek odası dışında salonunuzda rahatlıkla kullanılabileceğiniz Daytona Sehpa modeli de, freze ceviz kaplaması ve metal ayakları ile dikkat çeken bir tasarım olarak beğeniye sunuluyor. Sade tasarımına hareket katan tabla kesimiyle Daytona serisi; eviniz için aradığınız farklı tasarımın ta kendisi olarak Loda mağazalarında sizleri bekliyor…Loda Mobilya hakkında: 
Loda Mobilya yeni koleksiyonlarını alıcıyla buluşturuyor!
Bir Tech Design Mobilya iştiraki olan Loda, 2000 yılından bu yana, ileri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen, ürün portföyü, tasarım çizgisi, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin nitelikli mobilya üreticileri arasında buluyor. İstanbul'da; Modoko, Masko ve Bostancı'da showroomları bulunan Loda Mobilya'nın Mart 2016'da Bursa Nilüfer mağazası açıldı. Yurt dışında Azerbaycan Bakü'de de bir showroomu bulunan markanın yıl sonuna kadar 5 yeni mağaza daha açma hedefi bulunuyor. Loda, dünyada oluşan tasarım çizgilerini takip ederek ürettiği yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile “Konsept Mobilya” anlayışına bir örnek oluşturuyor...