Luxury Collection Resort & Spa 20 Haziran'da yeniden açılıyor!

Luxury Collection Resort & Spa 20 Haziran'da yeniden açılıyor!

Bodrum’da yer alan ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, eşzamanlı olarak 20 Haziran 2020 tarihinden sonra kapılarını açıyor.


 Bodrum ve Bitez koyunda yer alan Asarlık Mevkii'nin en sakin ve gizli noktasında yer alan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde bulunan Bodrum’da yer alan ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, eşzamanlı olarak 20 Haziran 2020 tarihinden sonra misafirleriyle buluşuyor.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak görülen efsanevi Buddha-Bar Beach, neo-Asya sınırlarını aşarak gündüzden geceye uzanan konseptiyle, Caresse Bodrum’da yeniden değiştirecek.

Bodrum'un en güzel plajları arasında yer alan turkuaz masmavi denizi ve sosyal mesafeye uyumlu kumsalıyla denize bir taş atımı uzakta yer alan Buddha-Bar Beach, kumsalda Buddha-Bar'ın imza müzikleri eşliğinde tropik bir kokteylin keyfini çıkarabileceğiniz izole ve sakin bir cennet sunuyor. Dünyada yer alan örneklerinin 10.su olarak geçtiğimiz yaz ilk kez Türkiye’ye gelen marka, daha önce sezonluk mekanlar; Mauritius, Mazagan, Bakü, Vevey, Malpler’de, gözde Yunan adalarından Mykonos, Santorini ve Girit’te ve ilk kalıcı destinasyonu olan Abu Dabi'de bulunuyor.

Buddha-Bar Beach Bodrum'un tasarımı, renkli bohem plaj şıklığı ile ahşap, su ve taş gibi doğal unsurları, 1980'lerin orijinal sahil destinasyonlarından Ibiza ve Goa’nın ihtişamı ve cazibesiyle bir araya getiriyor. Buddha-Bar Beach, Caresse Bodrum'un kartpostal güzelliğindeki ortamıyla kusursuz bir şekilde bütünleşiyor.

Buddha-Bar Beach, Worldwide global şefi Zuzumo’nun özel reçeteleri ile Asya-Akdeniz mutfaklarından aldığı ilhamla herkesin damak tadına hitap eden çağdaş füzyon menüsünü sunuyor. Doğu ve Batı lezzetleri, ustalıkla dengelenerek en kaliteli ve taze yerel malzemelerle hazırlanıyor. Suşiden Ceviche’ye kadar taze deniz ürünleri ve eşsiz yerel lezzetler de menüde bulunuyor.

Buddha-Bar Beach Bodrum deneyiminde önemli role sahip olan miksolojistler markanın çok çeşitli imza kokteyllerini hazırlıyorlar. Beş duyuya hitap eden kokteyllere dünyanın değişik yerlerinden gelen aromalar ve egzotik baharatlar katan Buddha Bar’ın global miksolojisti Francesco Galdi’nin sanat eseri güzelliğinde efsane karışımları da hazırlanıp misafirlere sunuluyor.

Lounge ve house türlerinin yerel müziklerle avangart bir şekilde derlenmesiyle yaratılan Buddha-Bar soundtracks’leri de olağanüstü bir deneyime sahip. Caresse Bodrum, Müzik ve Ambiyans Koordinatörlüğünü de yıllardır olduğu gibi bu sene de Levent Severöz’e emanet etti.

Buddha-Bar bu yaz da Türkiye’de Caresse Bodrum markasına duyduğu güven ile açılışı yapılıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı'nın verdiği talimatlarının yanı sıra uluslararası otel zinciri Marriott International’ın da bir üyesi olarak zincirlerinin aldığı bir çok sosyal izolasyon ek önlemlerini de alan Caresse Bodrum’da Buddha-Bar misafirlerini ağırlayacak. Caresse Bodrum’un konuklarının ve çalışanlarının sağlığını en önde tutan yaklaşımı doğrultusunda Buddha-Bar Beach de tüm profesyonel düzeyde hizmet ve kusursuz operasyon kalitesini güvenlikli bir ortamda sunmaya devam edecek. Buddha-Bar, tüm uluslararası markalarının ekip eğitim, açılış hazırlık, operasyon ve menü adaptasyon süreçlerini de günümüz teknolojisini en efektif bir şekilde kullanarak canlı video yayınları ile de hızla devam ediyor.