28 / 09 / 2022

Mercedes-Benz E300d’yi görenler gözlerine inanamıyor! İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi...

Mercedes-Benz E300d’yi görenler gözlerine inanamıyor! İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi...

Dünya’nın en büyük premium otomobil üreticisi Mercedes-Benz’in coupe modeli E Serisi'nin fiyat listesi yayımlandı. İşte, Mercedes-Benz'in 24 Eylül 2022 fiyat listesi…Mercedes-Benz E300d’yi görenler gözlerine inanamıyor! İşte 24 Eylül 2022 fiyat listesi...

Bilgi ve eğlence sistemi sizi iyi bir arkadaş gibi anlarken konforu ile sizi yolculuğun her saniyesinin keyfini çıkarmaya davet eden Mercedes-Benz E Serisi Coupe,  günlük hayattaki zorlukların hem şık hem de dinamik ve konforlu bir şekilde üstesinden gelmek için yeniden tasarlandı.

Güç kubbeli ve elmas görünümlü radyatör ızgarasına sahip çarpıcı ön tasarımıyla E Serisi Coupe, iki parçalı arka aydınlatma grubuna sahip güçlü arka dizaynı ile geliyor.

Hareketli hatlar, sportif tasarımlı koltuklar ve yüksek kaliteli malzemeler E-Serisi Coupe'nin sportif ve şık karakterini vurguluyor. Sportif görünümlü iç mekan ise yüksek bir değer algısı ve akıcı formlar ile ön plana çıkıyor ve modern lüksü yeniden yorumluyor.

Yeni E Serisi Coupe, Yeni tasarıma sahip dokunmatik kumandalı direksiyon simidi, 64 renkli ambiyans aydınlatması gibi opsiyonlarla sunuluyor.

Peki Mercedes-Benz E Serisi'nin teknik özellikleri neler? İşte, Mercedes-Benz E Serisi'nin teknik özellikleri ve 24 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön