Mersin'de turizmde 'kariyer' günleri düzenlendi!

Mersin'de turizmde 'kariyer' günleri düzenlendi! Mersin'de turizmde 'kariyer' günleri düzenlendi!

Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi' nce bu yıl 4.' sü organize edilen Turizmde Kariyer Günleri', 20-21 Şubat tarihleri arasında sektör temsilcileri ile turizm öğrencilerini buluşturdu...

Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi'nce bu yıl 4.'sü organize edilen Turizmde Kariyer Günleri', sektör temsilcileri ile turizm öğrencilerini buluşturdu. 


'4. Turizmde Kariyer Günleri'ne katılan otellerin isimleri ise şöyle; Wow Hotels, Papillon Hotels, Tatil.com, Maxx Royal, Sheraton Hotel Çeşme, Starlight Convention Thalasso & Spa, Sunrise Park Resort & Spa, Turquoise Hotel, Voyage Hotels, Commodore Elite Suites & Spa, Ela Quality Resort Hotel, Golden Savoy Hotel ve Tursot Hotels." (Mersin, iha) Mersin Üniversitesi (MEÜ) Turizm Fakültesi'nce bu yıl 4.'sü organize edilen Turizmde Kariyer Günleri', sektör temsilcileri ile turizm öğrencilerini buluşturdu. Etkinlikte öğrencilerin beklentileri dile getirildi, sorun ve sıkıntüar masaya yatırıldı. 


20-21 Şubat tarihleri arasında MEÜ Çiftlikköy Merkez Kampusu'nda yer alan Turizm Fakültesi'nde gerçekleştirilen etkinliğe 11 otel ve bir seyahat acentesinden toplam 45 sektör temsilcisi katıldı. Öğrencilerin de yoğun ügi gösterdiği '4. Turizmde Kariyer Günleri'ne MEÜ öğrencileri ile birlikte Erdemli Meslek Yüksekokulu ve Çağ Üniversitesi öğrencileri de katılım gösterdi.


Hürses Gazetesi