Meşe Park Evleri Eylül'de teslim edilecek

Meşe Park Evleri Eylül'de teslim edilecek

Doğa Gayrimenkul Kemerburgaz Göktürk Mevkii'nde konumlandırılan Meşe Park Evlerini Eylül 2007' de ev sahiplerine teslim ediyor. 121 adet konutun bulunduğu yaşam alanı sahiplerini bekliyor.2001 yılından bu yana rahatlık ve konforun ön planda tutulduğu butik projelere imza atan Doğa Gayrimenkul, her yıl yeni bir proje teslimi yaparak başarısını sürdürüyor. Haziran 2005'de temelleri atılan Meşe Park projesi, Eylül ayında ev sahiplerine teslim ediliyor. Doğa Gayrimenkul, Kemerburgaz Göktürk mevkiinde bulunan Doğa Meşe Park Evlerinin ardından Ağustos 2008'de Doğa Country ve Temmuz 2008'de Doğa Hanımeli Evlerinin teslimi için çalışmalarını sürdürüyor.

Maksimum yeşil alan içerisinde sadelik ve kullanışlılık prensipleri üzerine tasarlanan Meşe Park projesindeki evlerin metrekaresi 115m2 ve 395m2 arasında değişiyor. 19 değişik tipte 121 dairenin bulunduğu projede fitness, cafe, spor olanakları, açık yüzme havuzu ve squash salonu gibi çağdaş yaşam olanakları sunuluyor.

Eylül 2007'de teslim edilecek olan projede, ev sahiplerinin gün boyunca ağaç serinliği ve yaprak seslerinin sakinliğini hissedebilmeleri için 6 dönümlük bir avluda meşe ağaçları yer alıyor. Yeraltında konumlandırılan otoparklar sayesinde trafik gürültüsünden uzak, sakin ve keyifli bir yaşam sürdürebiliyor.

Her yıl bir proje teslim etmek üzere yola çıkan Doğa Gayrimenkul, Meşe Park Projesi tesliminin ardından farklı projeler için çalışmalarını sürdürüyor.

Her zaman kaliteye ve rahatlığa önem veren Doğa Gayrimenkul sizi hayalden gerçeğe ulaştırıyor...

www.dogagm.com