29 / 09 / 2022

Milyonların maaşına zam geldi! 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım maaşında son dakika müjdesi! Hemen bakın!

Milyonların maaşına zam geldi! 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım maaşında son dakika müjdesi! Hemen bakın!

Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren asgari ücret ara zammıyla birlikte 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteklerine de Temmuz zammı yapıldı. Peki 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım maaşı ne kadar oldu? İşte merak edilen sorunun yanıtı...Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren asgari ücret ara zammıyla birlikte 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteklerine de Temmuz zammı yapıldı. Peki 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım maaşı ne kadar oldu? İşte merak edilen sorunun yanıtı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ve milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren asgari ücret temmuz ayı zammından sonra 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteği tutarlarının zamlı hali de açıklandı. 

Milyonların maaşına zam geldi! 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım maaşında son dakika müjdesi! Hemen bakın!

Milyonlarca kişi tarafından merak edilen ve araştırılan söz konusu maaşlar ile ilgili olarak açıklanan resmi detaylara göre, asgari ücret yapılan ara zamla beraber yüzde 30 artırıldı ve ve 5 bin 500 TL'ye yükselmiş oldu.

Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre, devlet tarafından, yeterli gelire sahip olmayan, yaşlı veya sağlık sorunları olan vatandaşlar ve aileler için her ay belli tutarlarda destek ödemesi yapıyor. Yine konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika detaylarına göre,  65 yaş aylığı, evde bakım maaşı, engelli aylığı da her ay devlet tarafından düzenli şekilde ödenen sosyal destekler arasında en çok merak edilen ve araştırılanlar arasında yer alıyor.

Banka hesaplarına merakla bekledikleri sosyal destek ödemeleri yatırılmış olan binlerce vatandaş, 65 yaş aylığı, evde bakım maaşı, engelli aylığının Temmuz ayı zammıyla beraber ne kadara çıktığını da araştırmaya devam ediyor. 

Peki 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım maaşı ne kadar oldu? İşte merak edilen sorunun yanıtı...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön