Mirage Residence fiyat listesi!

Mirage Residence fiyat listesi! Mirage Residence fiyat listesi!

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

İstanbul Güneşli'de inşa edilen Mirage Residence fiyat listesi konutların metrekarelerine göre değişiklik gösteriyor. Projede 342 adet konut ve 60 adet mağazaya yer veriliyor.Lansmana özel yüzde 7 indirim imkanı sunan Mirage Residence Bağcılar'da banka kredisiyle veya peşin olarak ödeme yapıldığında yüzde 10 indirim uygulanıyor. Proje  Sur Yapı  tarafından hayata geçiriliyor. 


Mirage Residence fiyat listesi dairelerin kat ve planlarına bağlı olarak değişiyor. Projede yüzde 25 peşinatta, teslimde yüzde 25'i, 48 ay vade farksız taksit fırsatıyla ise yüzde 50'si ödeniyor. 


Dairelerin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandığı Sur Yapı Mirage'de konutların alanları minimum 59 metrekare, maksimum 234 metrekare olarak dizayn edildi. 


Mirage Residence Güneşli'de yüzme havuzu, çocuk havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık hava ve fitness alanı, güneşlenme ve gölgelik alanları gibi ortak kullanım alanları bulunuyor. 


İstanbul'un Bağcılar ilçesine bağlı Güneşli lokasyonunda yükselen  Mirage Rezidans  17 katlı 3 bloktan meydana geliyor. Daire fiyatlarının 356 bin TL'den başladığı projede 342 daire ve 60 mağaza yer alıyor. 


Mirage Residence nerede?

Adres: Güneşli Bağcılar Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi, No: 14 Bağcılar/İstanbul


Sur Yapı Mirage Residence iletişim

Telefon: 0216 422 65 14

Web: www.suryapimirage.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor