sur yapı mirage residence

sur yapı mirage residence

Sur Yapı Mirage Residence'de 60 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Peşinde yüzde 10 + yüzde 10 indirim uygulanan projede konutların alanları 74 ile 235 metrekare arasında değişiyor.

Sur Yapı Mirage Residence iletişim!

17 katlı 3 bloktan oluşan Mirage Residence Konutları Sur Yapı imzası ile yükseliyor. Sur Yapı Mirage Residence iletişim için 0216 422 65 14 telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Mirage Residence fiyat listesi!

İstanbul Güneşli'de inşa edilen Mirage Residence fiyat listesi konutların metrekarelerine göre değişiklik gösteriyor. Projede 342 adet konut ve 60 adet mağazaya yer veriliyor.

Mirage Rezidans satış fiyatları!

İstanbul Bağcılar Güneşli'de hayata geçirilen Mirage Rezidans satış fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Lansmana özel yüzde 7 indirim uygulanan proje Sur Yapı imzası ile yükseliyor.

Güneşli Mirage Evleri fiyatları!

Güneşli Mirage Evleri fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. İstanbul Bağcılar Güneşli lokasyonunda inşa edilen projede 342 tane daire ve 60 tane mağaza bulunuyor.

Sultanbeyli Mirage Evleri nerede?

Teslimlerin 2017 yılı Kasım ayında gerçekleşmesi öngörülen Sur Yapı Mirage Residence'de satışlar devam ediyor. Projede lansmana özel olarak yüzde 7 indirim uygulanıyor. Peki Sultanbeyli Mirage Evleri nerede?

Güneşli Mirage Residence nerede?

Mirage Residence'de dairelerin büyüklükleri 58 ile 234 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje 17 katlı 3 blok halinde inşa ediliyor. Peki Güneşli Mirage Residence nerede?

Bağcılar Mirage Residence satılık!

Bağcılar Mirage Residence satılık daire alanları 58 ile 234 metrekare arasında değişiyor. 17 katlı 3 blok halinde yükselen projede 48 ay vade farksız taksit seçeneği ile ödeme yapılabiliyor.

Mirage Residence ödeme planı!

Mirage Residence ödeme planı kapsamında lansmana özel indirimler sunuluyor. İstanbul Bağcılar Güneşli'de inşa edilen proje de 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut seçeneklerine yer veriliyor.

Sur Yapı Mirage Residence teslimleri Kasım 2017'de!

Sur Yapı tarafından Güneşli'de inşa edilen Mirage Rezidans Toplam 342 adet daireden meydana geliyor. Projenin yatırım bedeli ise 300 milyon TL olarak belirlendi.

Sur Yapı Mirage Residence'ta 725 bin 760 TL'ye 3+1 ev!

2014'te tüketici tarafından 'Süper Marka' ilan edilen Sur Yapı, 2015'e hızlı bir giriş yaptı. Dev yatırım atağına İstanbul'da iki proje açıklayarak başlayan şirket, Bursa'da da yeni bir projeye imza attı.

Güneşli Mirage Rezidans fiyatları!

Güneşli Mirage Rezidans fiyatları daire tiplerine göre değişiyor. Sur Yapı imzası ile hayata geçirilen proje 342 adet konut ve 60 adet mağazadan meydana geliyor.

Sur Yapı Mirage Rezidans proje fiyatları!

İstanbul Bağcılar'a bağlı Güneşli'de konumlandırılan Güneşli Mirage Rezidans projesi 342 adet daireden meydana geliyor. İşte Sur Yapı Mirage Rezidans proje fiyatları...

Sur Yapı Mirage ev fiyatları 2017!

Sur Yapı Mirage ev fiyatları 415 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mirage Rezidans Güneşli projesi Eylül'de teslim ediliyor...

Mirage Rezidans Sur Yapı fiyatlar!

Mirage Rezidans Sur Yapı fiyatları 415 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mirage Rezidans projesi önümüzdeki Eylül ayında teslim ediliyor...

Mirage Rezidans Sur Yapı ödeme kampanyası 2017!

Arsa alanı 15 bin metrekare olan Güneşli Mirage Rezidans projesi 342 adet konuttan meydana geliyor. İşte Mirage Rezidans Sur Yapı ödeme kampanyası 2017...

Sur Yapı Mirage Rezidans fiyat listesi 2017!

Sur Yapı Mirage Rezidans fiyat listesi 415 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mirage Rezidans Güneşli'de peşinatsız ve faizsiz ödemeler yapılıyor...

Sur Yapı Topkapı projesi 2017'de başlıyor!

Ümraniye'de Şehir Konakları ve Bağcılar'da Mirage Rezidans adında iki projenin satış ve inşaatına devam eden Sur Yapı, 2016 sonu ve 2017 yılı ilk çeyreğinde Topkapı - Zeytinburnu bölgesinde yeni bir projeye başlayacak.

Sur Yapı Mirage Çarşı'daki 31 mağaza satışa çıkıyor!

Sur Yapı Mirage Çarşı'daki 31 adet mağaza Eskidji tarafından düzenlenecek müzayedede açık artırma yöntemiyle satışa sunuluyor. Mirage Çarşı'da dükkan fiyatları 299 bin TL'den başlıyor...

Sur Yapı Cityscape Turkey'de 30 milyon TL'lik rezervasyon aldı!

Cityscape Turkey Fuarı'nda Mirage Rezidans, Exen İstanbul ile Marka Rezidans ve AVM projelerinin maketleri ile yerini alan Sur Yapı fuar boyunca 30 milyon TL'lik rezervasyon aldı.

Sur Yapı Ümraniye'de yeni proje inşa edecek!

Sur Yapı Cityscape fuarına Mirage Rezidans, Exen İstanbul ile Marka Rezidans ve AVM projelerinin maketleri ile katıldı. Ümraniye'de yeni bir arsa alan Sur Yapı sonbahara doğru konut projesini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Sur Yapı 3 projesiyle Cityscape Turkey’de!

24 – 26 Mart tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak fuarda Sur Yapı, Güneşli Mirage Rezidans, Ümraniye Exen İstanbul ile birlikte Bursa Marka Rezidans ve AVM projesini, ulusal ve uluslararası yatırımcılara tanıtacak.

Sur Yapı Mirage Residence ev fiyatları!

Sur Yapı Mirage Residence ev fiyatları 461 bin 700 TL'den başlangıç gösteriliyor. İstanbul Bağcılar'da yer alan Mirage Residence projesinde teslimler Eylül 2017 tarihinde yapılıyor...

14 soruda Sur Yapı Mirage Rezidans projesi!

Sur Yapı Mirage Rezidans nerede yükseliyor? kime ait? alanı kaç metrekare? teslimler ne zaman yapılacak? İşte 14 soruda Sur Yapı Mirage Rezidans projesi...

Sur Yapı Mirage Rezidans

Sur Yapı Mirage Rezidans projesi 342 daire ve 60 dükkandan meydana geliyor. İstanbul Güneşli'de yükselen Sur Yapı Mirage Rezidans projesi 2017 yılının ikinci yarısında teslim edilecek...

sur yapı mirage residence

sur yapı mirage residence sur yapı mirage residence

Mirage Rezidans Güneşli'de 342 adet konut ve 60 adet ticari ünite yer alıyor. Teslimlerin 2017 yılının Eylül ayında gerçekleşeceği proje 17 katlı 3 bloktan meydana geliyor. 


Sur Yapı Mirage Residence'de 60 ay 0 faiz imkanı ile ödeme yapılabiliyor. Yüzde 15 peşinat indirimi uygulanan projede tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10 + yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor. 


İstanbul Bağcılar Güneşli lokasyonunda yükselen Mirage Konutları'nın büyüklükleri 74 - 234 metrekare şeklinde tasarlandı. Projede fiyatlar 570 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Sur Yapı tarafından inşa edilen Güneşli Mirage Evleri'nde daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edidli. Projede yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk havuzu, yüzme havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları ve fitness gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. 


Adres: Güneşli Bağcılar Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi, No: 14...