Müstakil konut isteyenler, prefabrik çelik evlere yöneliyor!

Müstakil konut isteyenler, prefabrik çelik evlere yöneliyor! Müstakil konut isteyenler, prefabrik çelik evlere yöneliyor!

Karmod verilerine göre, müstakil konut sahibi olmak isteyenler, prefabrik çelik evleri tercih ediyor. Karmod Satış Müdürü Abdullah Yüceer, konu hakkında açıklamalarda bulundu.Karmod’un periyodik olarak yaptığı anket verilere göre, klasik sistemle üretilen konutların inşa aşamasında yaşanan uzun süreçlerin müşterileri, beklentilerine kısa sürede daha iyi cevap veren hazır prefabrik çelik evleri tercih etmeye yönlendirdiği kaydetti.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Karmod Satış Müdürü Abdullah Yüceer, "Karmod Ev" konseptiyle müşteri beğenisine sundukları konutlarını kısa sürelerde başka ustalara gereksinim duymadan kurulum başlattıklarını ifade etti.Yüceer, evlerindeki yalıtım üstünlüğünden uzun ömürlü kullanıma kadar çok sayıda öne çıkan özelliğinin de ayrı bir cazibe oluşturduğunu ifade etti.

Özellikle müstakil ev yaptıracaklar için prefabrik çelik evin en doğru tercih olduğunu belirten Yüceer, şunları söyledi:

"Uzun ömürlü kullanımdaki Karmod Ev'lerimizi köy, şehir, dağ, bayır demeden Türkiye'nin hangi ilinde olarsa olsun kendi ekiplerimizle kurulumunu gerçekleştirerek müşterilerimize teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz müşterilerin tercihinde önemli etken. Düzenli olarak yaptığımız müşteri memnuniyet anketlerinde, özellikle Anadolu'da ev yaptırmak isteyen müşterilerimiz klasik yapı modelinde uzun süren inşaat süreci ve usta bulamama gibi sorunları bizimle paylaşıyorlar. Hazır ev sistemiyle ev sahibi olmaktan çok memnun olduklarını ifade ediyorlar.

Isı yalıtım değerlerimiz klasik tuğlalı binalara göre daha yüksek. İklim bölgesine göre ekstra uygulamalarımızla yalıtımı daha mükemmel seviyeye çıkartabiliyoruz. Yapı güvenliğimiz deprem bölgelerindeki kullanımları daha da güvenli kılıyor. Ekiplerimizle evin kurulumuyla beraber kapı ve pencerelerini, ana şebekeye bağlanabilecek şekilde elektrik ve su tesisat sistemlerini, iç ve dış boyamasını gerçekleştirerek müşterilerimizin kullanımına hazır bir şekilde teslim ediyoruz."