07 / 07 / 2022

Narova Bornova'nın ilk etabının yüzde 70'i satıldı!

Narova Bornova'nın ilk etabının yüzde 70'i satıldı!

Narova'nın birinci etabı büyük ilgi gördü. Mart ayı ortasında lansmanı yapılan Narova'nın 114 konutluk birinci etabına kısa sürede gösterilen büyük ilgi, ikinci etabın hazırlıklarını da hızlandırdı.
İzmir Bornova'da bölgenin en büyük projesi olarak hayata geçen Narova'nın  birinci etabı büyük ilgi gördü. Mart ayı ortasında lansmanı yapılan Narova'nın 114 konutluk birinci etabına kısa sürede gösterilen büyük ilgi, ikinci etabın hazırlıklarını da hızlandırdı.


Bornova'ya değer katacak

Yüzde 70'i satılan Narova 1. etap bloklarının inşaatı da hızla sürüyor. Bornova'nın güney doğusuna müthiş bir ivme kazandıran proje, ilçeye de ayrı bir değer katacak. Bu bölgeye yatırmlar da giderek artıyor. 80 bin metrekare arazi üzerine, bittğinde 9 blok ve 1100 konuta ulaşacak Narova projesi, sakinlerinin her ihtiyacını gören, her anlamda kendi kendine yeten bir proje. Ege Üniversitesi Hastanesi ve Forum Bornova gibi önemli noktalara 5 dakikalık mesafede olan, çevre yoluyla otoyola direkt bağlantı noktalarının kesiştiği bir alanda konuşlandırılan proje aynı zamanda yatırımcılar için de oldukça cazip.Narova iletişim

Telefon: 0232 472 10 50

Web adresi: http://www.cimentas.com/


Yeni Asır