28 / 06 / 2022

Oluşum Grup inşaat hizmetlerini tek çatı altında topluyor!

Oluşum Grup inşaat hizmetlerini tek çatı altında topluyor!

Yapı denetim, inşaat ilerleme kontrolü, inşaat danışmanlığı ve proje tasarım aynı çatı altında toplayan Oluşum Grup, müşterilerine en son teknolojiyi, en uygun fiyata veriyor.TORBALI'DA bir yıldır faaliyet gösteren Oluşum Grup, bina ve inşaat ile ilgili birçok hizmeti aynı çatı altında müşterilerine sunuyor. Yapı denetim, inşaat ilerleme kontrolü, inşaat danışmanlığı ve proje tasarım aynı çatı altında toplayan firma, müşterilerine en son teknolojiyi, en uygun fiyata veriyor. İşletmenin sahibi Mustafa Şayin, yaptıkları işi anlatarak,"Tapunuz ile beraber bize geliyorsunuz. Ön etüd taslak, kentsel dönüşüm, riskli yapı tespiti, zemin etüdü, mimari proje. 3 boyutlu tasarım ve maket, statik proje, harita tus, elektrik tesisatı, mekanik tesisat, enerji kimlik belgesi, yapı denetim hizmetleri, inşaat ilerleme kontrolü ve inşaat danışmanlığı hizmetlerini bir çatı altında sunuyoruz" diye konuştu.

 

TEK ELDEN ÇIKIYOR 

Tepeköy Mahallesi'ndaki hizmet alanında, deneyimli ve uzman kadro ile hizmet veren Oluşum Grup'un sahibi Şayin, herşey dahil yapı sistemi avantajlarını sıraladı: "Resmi kurumlarda ve tarafınıza düşecek iş yükü yüzde 75 azalmış olur. 


Bütün yapı tasarım ve yönetim süreci tek elden çıktığı için projelerin hazırlanma süreci yüzde 50. tadilat süreleri ise yüzde 80 oranında kısalmış olur. İnşaat maliyetlerini ve verimini optimize etmek için odaklanmış olan ekibimiz müşterilerimize her mühendislik branşı için en uygun çözümleri sunar. İnşaat maliyetleriniz azalmış, yapı kaliteniz ise artmış olur" dedi. 


SATIŞ VE SUNUM KOLAYLAŞACAK 

Her şey dahil yapı sistemi avantajlarını sıralamaya devam eden Mustafa Şayin. "Üç boyutlu tasarım ve maket hizmetlerinin. yapının satılmasını ve sunumunun kolaylaşacağını söyleyen Şayin, "Yapı denetim, inşaat ilerleme kontrolü, inşaat danışmanlığı ve proje tasarım aynı çatı altında toplandığı için yapınız, inşaat süresinde ekip çalışması maksimum uyum ve güvenlik içerisinde ilerler, beklenmedik aksaklıklar minimum düzeyde olur. Özel eğitimli tasarım ekibimiz Avrupa ve Amerika kıtalarındaki en son teknoloji ile koreleolmuş tasarımlarla hizmet sunar, inşaatınızda en son teknolojiyi kullanmanızı sağlar" diyerek sözlerini sonlaııdırdı. 


Büyük Torbalı Gazetesi