18 / 08 / 2022

Oluşum Grup torbalı inşaat hizmetleri

Oluşum Grup torbalı inşaat hizmetleri

Yapı denetim, inşaat ilerleme kontrolü, inşaat danışmanlığı ve proje tasarım aynı çatı altında toplayan Oluşum Grup, müşterilerine en son teknolojiyi, en uygun fiyata veriyor.

Demir Grup'tan Büyükçekmece'ye yeni proje!

Demir Grup, İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde yeni bir projeye başlamak için kolları sıvadı. Toplam 52 bin metrekarelik arazide inşa edilecek proje 821 daire ve 52 dükkândan oluşuyor.

Oluşum Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi Nurol Şubesi açıldı!

Oluşum Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi Nurol Şubesi bugün Bağcılar'da 2 milyon 200 bin TL sermaye bedeli ile Haşim Acısu tarafından açıldı.

18 maddede sitelerde yolsuzluk ve rant döngüsü oluşum ortamı!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez, "Sitelerde yolsuzluk ve rant döngüsü oluşum ortamı" konusunu Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı. İşte Nihat Dönmez'in yazısı...

Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Vakfı kuruldu!

Kentsel dönüşümün gelişmesi ve Şehircilik Üniversitesi'ni açmak amacıyla Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Vakfı kuruldu. Sektörün önde gelen temsilcileriyle beraber kurulan KENTSEV, sektör açısından yeni bir oluşum oldu.

Hakkı Saruhan Oluç: Kanal İstanbul için finansman bulmakta zorluk çekiliyor!

HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında konuştu. Oluç, Bankacılık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin kapsamında Kanal İstanbul Projesi'nin finansmanı için düzenlemelerin de bulunduğunu söyledi...

Kent Oluşum Laboratuvar Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Kent Oluşum Laboratuvar Hizmetleri Limited Şirketi Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Servet Çılgın tarafından kuruldu.

Sakarya depremi Marmara habercisi mi?

Jeofizik uzmanı Dr. Oğuz Gündoğdu Sakarya’nın Hendek İlçesi’nde kaydedilen depremin olası Marmara Depremi için yer, büyüklük ve oluşum karakteri açısından öncü olmadığını söyledi...

Bahçelievler Efes Pilsen bira fabrikası ve arsası satılıyor!

Investin ile CBRE, Anadolu Efes'in Merter ve Bahçelievler arasında bulunan ana oluşum aksı Mehmet Akif Caddesi üzerinde yer alan alan toplam 120 bin 175 metrekare büyüklüğündeki bira fabrikası ve arsasını satışa çıkardı. Gayrimenkulün satışı peşin olarak yapılacak...

TOKİ İzmir Torbalı orta gelir kura sonucu açıklandı!

TOKİ İzmir Torbalı orta gelir kura sonucu açıklandı. Toplamda 159 daireden oluşan projede 3+1 şeklinde daire tipleri yer alıyor.

Gardenya Torbalı'nın 2. etabı başladı!

İzmir’deki ilk projeleri olan Gardenya Torbalı’nın ilk etabını geçen sene tamamlayan Manas Grup, 2. etaba da bu yıl başladı.

Soner Çetin: Adana'da örnek bir kent oluşturuyoruz!

Belediye Evleri Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında bir grup vatandaşlar bir araya gelen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Adana'da örnek bir kent oluşturuyoruz" dedi.

Arsa alırken dikkat edilmesi gereken hususlar!

Oluşum Gazetesi köşe yazarı olan ve Avukat Fevziye Karaer bugünkü yazısında ''Arsa alırken nelere dikkat edilmeli?'' sorunu yanıtladı. Karaer, yazısında yatırımcılara önerilerde bulundu.

Yeni Yapı'dan 600 milyon proje yolda!

1962 yılında demir ticareti ile ticari hayatına başlayan ve zamanla oluşan grup şirketleriyle farklı sektörlerde faaliyetlerine devam eden Mehmet Naci Topsakal; Yeni Yapı markasıyla 2017 yılında konut sektöründeki yatırımlarını katlıyor.

Oluşum Grup torbalı inşaat hizmetleri Haberi

Oluşum Grup torbalı inşaat hizmetleri

TORBALI'DA bir yıldır faaliyet gösteren Oluşum Grup, bina ve inşaat ile ilgili birçok hizmeti aynı çatı altında müşterilerine sunuyor. Yapı denetim, inşaat ilerleme kontrolü, inşaat danışmanlığı ve proje tasarım aynı çatı altında toplayan firma, müşterilerine en son teknolojiyi, en uygun fiyata veriyor. İşletmenin sahibi Mustafa Şayin, yaptıkları işi anlatarak,"Tapunuz ile beraber bize geliyorsunuz. Ön etüd taslak, kentsel dönüşüm, riskli yapı tespiti, zemin etüdü, mimari proje. 3 boyutlu tasarım ve maket, statik proje, harita tus, elektrik tesisatı, mekanik tesisat, enerji kimlik belgesi, yapı denetim hizmetleri, inşaat ilerleme kontrolü ve inşaat danışmanlığı hizmetlerini bir çatı altında sunuyoruz" diye konuştu.

TEK ELDEN ÇIKIYOR 

Tepeköy Mahallesi'ndaki hizmet alanında, deneyimli ve uzman kadro ile hizmet veren Oluşum Grup'un sahibi Şayin, herşey dahil yapı sistemi avantajlarını sıraladı:...