Parima Merter teslim tarihi!

Parima Merter teslim tarihi!

Firma: Fer Yapı

Proje: Parima Merter

Toplam 223 bağımsız üniteden meydana gelen proje Atatürk Havalimanı' na 5 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor. Parima Merter teslim tarihi bu sene Eylül ayında yapılması planlandı.Sosyal kullanım alanları arasında projede toplantı odası, fitness salonu, 8 ve 18 kişilik 2 toplantı odası, 75 metrekare büyüklüğünde Cafe Lounge ve Backoffice concierge hizmetleri bulunuyor.


Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunan proje lokasyon bilgisi kapsamında Merter'de E5 üzerinde, Atatürk Havalimanı’na 5 dakika, 3. havalimanına 35 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.


Fer Yapı  tarafından hayata geçirilen projede toplam 223 bağımsız üniteden meydana geliyor. Tek blok şeklinde yükselen proje 16 kattan meydana geliyor.


Bağımsız ünite büyüklüklerinin 45 metrekare ile 970 metrekare arasında farklılık gösterdiği proje toplam 15 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.


Parima Merter teslim tarihi bu sene Eylül ayında yapılması öngörülüyor. 50 ay taksit imkanı sunulan projede bağımsız ünitelerin fiyatları 443 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


Telefon: (0212) 482 20 20

Web: www.parimamerter.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com 


projeye sor