06 / 07 / 2022

Piyasa kahini İslam Memiş dolar ve altın fiyatları için kritik günü açıkladı! Yatırım yaparken bir kez daha düşünün

Piyasa kahini İslam Memiş dolar ve altın fiyatları için kritik günü açıkladı! Yatırım yaparken bir kez daha düşünün

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, vatandaşlara çağrılarına devam ediyor. Memiş’in dolar için yıl sonu tahmini ne? Altın yükselmeye devam edecek mi? Kaç liradan satılmalı? İşte detaylar…Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, vatandaşlara emtiyalar üzerine uyarılarda bulunmaya devam ediyor.

Memiş, hali hazırda piyasalarının alt üst olduğu kripto paraya da değindi. Altın ve gümüş her zamanki gibi vurgu yaparken, vatandaşlara, televizyonlarda verilen rakamların doğrulu olmadığını ifade etti.

Memiş, dolar içinse yıl sonuna kadar artacağını öngörürken, doların tüm dünyada yükseldiğine dikkat çekti.

Memiş’in kendi YouTube kanalında yayınladığı videoda söyledikleri şu şekilde:

"TELEVİZYONDAKİ RAKAMLAR GEÇERLİ DEĞİL"

Borsada yatay bir açılış var. Döviz ve emtia fiyatlarına baktığımız zaman ise televizyonlarda gördüğünü rakamlar geçerli değil bunu baştan söyleyeyim. Dolar TL kuru şu an itibariyle 15.55 lira seviyesinde. Televizyonlarda böyle. Dolar bütün dünyada değer artışlarına devam ediyor. Dolar endeksinin yükselmesi bizim gibi ülkelerde dolar kurunu yükselten faktörler arasında

GÜMÜŞ FİYATI

Gram gümüş 10.48 lira seviyesinde. Dolar TL kuru, biraz daha gümüşü güçlü tutmaya devam ediyor. Gümüşün ons fiyatı 21 dolar seviyesinde. Daha pozitif ayrıştı.

Piyasa kahini İslam Memiş dolar ve altın fiyatları için kritik günü açıkladı! Yatırım yaparken bir kez daha düşününSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.