13 / 08 / 2022

Piyasalarda kritik gelişme! Dolardan sonra ikinci bir darbe de eurodan geldi! Elinde euro olanlar hemen baksın!

Piyasalarda kritik gelişme! Dolardan sonra ikinci bir darbe de eurodan geldi! Elinde euro olanlar hemen baksın!

Döviz kurları Cuma günkü Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kararının ardından düşmeye başladı. Yeni haftanın ilk işlem gününde ise döviz kurları araştırılmaya başlandı. Dolar güne düşüşle başlarken euro da aşağı yönlü hareket ediyor. Euro bugün ne kadar 27 Haziran 2022?Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kararının ardından piyasalarda hareketlilik başladı.  Cuma günü döviz kurlarında aşağı yönlü hereket başladı.

Yeni haftanın ilk işlem gününde ilk darbe dolardan gelirken ikinvci darbe ise eurodan geldi. Döviz kurları haftaya yüzde 4 düşüşle başladı. 

Kur pazartesi ilk işlemlerde 16.09 ve Euro/TL 17.02 Lira seviyelerine kadar geriledi..  Dolar ardından 16.30 ve Euro 17.25 seviyelerine geldi. Günün ilerleyen saatlerinde kurda oynaklığın artması bekleniyor.

Elinde eurosu olanlar veya euro almak isteyen vatandaşlar euro bugün ne kadar? Euro kaç TL oldu? Euro düşecek mi, yükselecek mi? sorularının yanıtını araştıyor. İşte son dakika euro kuru 27 Haziran 2022...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.