29 / 05 / 2022

Point Bornova Alışveriş Merkezi ve Rezidans !

Point Bornova Alışveriş Merkezi ve Rezidans !

Firma: Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme

Proje: Point Bornova Avm Rezidans

Point Bornova Alışveriş Merkezi ve Rezidans 11 Mayıs 'ta ön satışa çıkacak, proje 300 dönüm alan üzerine yayılıyorPoint Bornova Alışveriş Merkezi ve Rezidans  İzmir  Bornova 'da inşa ediliyor. 300 dönüm alan üzerinde yükselen proje 11 Mayıs 'ta ön satışa çıkacak.


Kavuklar Gayrimenkul'ün yaşama geçirdiği Point Bornova Alışveriş Merkezi ve Rezidans 'ın tasarımı HOK tarafından yapıldı. Proje 46 katlı olarak inşa ediliyor.


Point Bornova Alışveriş Merkezi ve Rezidans  İzmir'in en büyük karma projesi olma özelliği taşıyor. Point Bornova Alışveriş Merkezi ve Rezidans 'ta 544 konut bulunuyor.


Point Bornova Rezidans AVM'de yer alan sosyal alanlar açılır kapanır çatısı sayesinde hem açık hem de kapalı olarak kullanılabilecek. Projede;  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor. 


Point Bornova Alışveriş Merkezi ve Rezidans 'ta yer alan ticari ünitelerin anahtar teslimleri Mart 2015'te, konutların anahtar teslimleri ise Kasım 2015'te gerçekleştirilecek. Point Bornova Rezidans Yeni Garaj'a ve Ege Üniversitesi'ne yakın konumda yükseliyor.


Telefon: 0232 435 46 46

Web Adresi: http://www.kavuklar.com.tr

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi


projeye sor