31 / 01 / 2023

Polis maaş promosyonunda şok! EGM aylık 300 TL'ye, 5 senelik anlaşma yaptı! Polislerin promosyon tepkisi büyüyor!

Polis maaş promosyonunda şok! EGM aylık 300 TL'ye, 5 senelik anlaşma yaptı! Polislerin promosyon tepkisi büyüyor!

Polis maaş promosyonu ödemeleri ile ilgili peş peşe son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Peki 2022 polis maaş promosyonu kaç lira? Polis maaş promosyon tutarı belli oldu mu? Polislere ne kadar promosyon verilecek? İşte ayrıntılar... Polis maaş promosyonu ödemeleri ile ilgili peş peşe son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Polisler, maşa promosyonuna ilişkin gelişmeleri yakından takip ediyor. Bankalarda emekli promosyonları için yarış kızıştı ve tutarlar 10 bin Türk Lirası'na kadar yükseldi. Bunun ardından dikkatler polis promosyonlarına çevrildi. 

Polis maaş promosyonunda şok! EGM aylık 300 TL ye, 5 senelik anlaşma yaptı! Polislerin promosyon tepkisi büyüyor! 

Emniyet Genel Müdürlüğü, polis maaş promosyonuna yüzde 188 zam uygulandığını açıkladı. Emniyet-Sen Genel Başkanı Sezer, promosyonların en az 50 bin Türk Lirası olması gerektiğine dikkat çekerken, Vakıfbank'tan gelen 18 bin liralık teklif de kabul edilmedi. 

Peki 2022 polis maaş promosyonu kaç lira? Polis maaş promosyon tutarı belli oldu mu? Polislere ne kadar promosyon verilecek? İşte ayrıntılar... 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön